Berberlerden Odası’ndan öğrenciye yüzde 20 indirim

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, dernek ve odalarla biraraya gelmeye devam ediyor. Başkan Doğan son olarak Gölkaypark’ta düzenlenen kahvaltıda...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, dernek ve odalarla biraraya gelmeye devam ediyor. Başkan Doğan son olarak Gölkaypark’ta düzenlenen kahvaltıda Kocaeli Berberler Odası üyelerini ağırladı. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt ve diğer oda üyelerinin biraraya geldiği toplantı samimi bir ortamda gerçekleşti.
HİZMET KALİTESİ
İzmit Belediye Başkanı Doğan kahvaltıda yaptığı konuşmada Anadolu insanında Ahi Evran’dan gelen bir çırak-kalfa-usta ilişkisi ve bu kültüre dayanan bir esnaf geleneği olduğunu, rekabetin fiyat kırarak değil, hizmet kalitesiyle oluşturulabileceğini dile getirdi. Başkan Doğan, fiyat tarifelerine uyum gösterilmesi noktasında berberlerin hassas davranması gerektiğini vurguladı. İzmit’te faaliyet gösteren berber esnafının bu konuda gereken özeni gösterdiğini, İzmit Belediyesi’nin de gerekli çalışmalarla süreci en olumlu biçimde yönettiğini sözlerine ekleyen Başkan Doğan, Berberler odası ile ortak çalışmalar yürütebileceklerini söyledi.
HİJYEN ÖNEMLİ
Berberlerin temiz ve hijyenik havlu kullanımı konusunda daha özenli olması gerektiğini ifade eden Başkan Doğan, müşterilere daha sağlıklı hizmet verilmesi yönünde yapılacak her projede İzmit Belediyesi olarak berberlerin yanında olacaklarını ifade etti.
ÖĞRENCİYE İNDİRİM
Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt ‘’Başkanımızın önerisini değerlendirecek ve hemen uygulamaya geçireceğiz. Bizler de daha temiz ve hijyenik hizmet vermek isteriz. Ayrıca Oda olarak öğrencilere yüzde 20 indirimli hizmet vermek için çalışıyoruz” dedi. Mustafa Bozkurt kendilerini kahvaltıda ağırlayan ve destek olan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür etti.

23 Kasım 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR