Artvinli’nin hedefinde AKP var…

Kalabalık bir takipçisi olan Artvinli’nin siyasetten uzak durmayacağının göstergesi olan paylaşımlar akıllara ‘Acaba geri dönecek mi?’ sorusunu getiri...

Kalabalık bir takipçisi olan Artvinli’nin siyasetten uzak durmayacağının göstergesi olan paylaşımlar akıllara ‘Acaba geri dönecek mi?’ sorusunu getiriyor. Artvinlinin son paylaşımında ise yine ilginç ifadeler vardı:

İşte o mesaj: “Bir tarafta aslı astarı olmayan (kitabımızda yok sünnette yok) ama, ‘aman bir şey deme onları halk kabul etmiş’ diye rant kaynağı günler geceler. Bir tarafta bir takvim yılının bitişi yenisinin başlaması! Dertleri Noel filan değil, milletin bir şekilde kendi istek ve arzuları dışında eğlenmesidir. Tıpkı Firavunlar gibi. O sahneye çıkar sanatçıyla el ele göz göze şarkı söyler, ama iki genç sevgili vapurdan inerken el ele olamaz, kanına dokunur! Ondan izin almadıklar için. Mevzu uzun 2023’e az kaldı zaten ondan sonra ne yıl başısı sokağa çıkarsanız ne mutlu! İyi seneler mutlu ve sağlıklı…”

“Topu topu bir saat yapan kar hayatı felç etti. Saatlerdir elektrik yok. Bir SEDAŞ a söz geçiremeyen zavallı 2023 hedefçileri!”

halil-(1).jpg

ibrahim-006.jpg

02 Ocak 2016 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR