Yıldırım, Kocaeli Tıp Merkezi’nde

Kocaeli Tıp Merkezi yeni yerinde daha güçlü kadrosuyla hizmet veriyor. Yıllarını genel cerrahiye adamış isimlerden biri olan Operatör Doktor Ertuğrul...

BÜYÜT

Kocaeli Tıp Merkezi yeni yerinde daha güçlü kadrosuyla hizmet veriyor. Yıllarını genel cerrahiye adamış isimlerden biri olan Operatör Doktor Ertuğrul Yıldırım da Kocaeli Tıp Merkezi’nde görev yapacak.

2002 yılından beri Dündar Rauf İş Merkezi’nde hizmet veren Kocaeli Tıp Merkezi artık yeni yerinde, artan kalitesi ve yeni isimlerle yoluna devam ediyor. Körfez Mahallesi, Şehit Rafet Karaca Bulvarı No:50 Real yanında hizmet verecek olan Özel Kocaeli Tıp Merkezi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

İZMİR’DE EMEKLİ OLDU
Yıllarını genel cerrahiye adamış isimlerden biri olan Operatör Doktor Ertuğrul Yıldırım, Kocaeli Tıp Merkezi Genel Cerrahi Servisinde görev yapmaya başladı. Opr. Dr Ertuğrul Yıldırım, İstanbul Taksim Hastanesi’nde başladığı meslek hayatına Tunceli, Bursa, Karşıyaka ve son olarak da İzmir Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirdi. 3 yıl önce İzmir Devlet Hastanesi’nden emekli olan Yıldırım çeşitli özel hastanelerde hizmet verdi.

20 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR