Türk Ocağı gençleri İbrahimov’u andı

        Kocaeli Türk Ocağı üyesi gençler, 4 yıl önce, Hocalı’da Ermeni milislere karşı saldıran, 45 Ermeni subayını öldüren ve mermisi bitince süngü i...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Türk Ocağı üyesi gençler, 4 yıl önce, Hocalı’da Ermeni milislere karşı saldıran, 45 Ermeni subayını öldüren ve mermisi bitince süngü ile taarruz ederken şehit edilen Azerbaycanlı Mübariz İbrahimov’u andı. Ocak gençleri, Yavuz Alp Akman ve Kadir Acarı’nın sunumu ile gerçekleşen anma etkinliğinde Mübariz İbrahimov’un askeri ve insani yönü ile milli hassasiyeti anlatıldı.

 

KATAK DA KATILDI

Anma etkinliğine Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kocaeli Şube Başkanı Taylan Katak da katıldı. Etkinlikte konuşan Katak, “Araplara, Amerika askerine ağlamak, soydaşlarımıza sahip çıkmak, onların dertleri ile alakadar olmak yadırganır oldu. Bizler kapitalistlerin hoşuna gitsin diye söylem veya eylem geliştirmeyiz. Kahramanımız Mübariz İbrahimov’u rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.

 

KOMUTANLAR

YETİŞTİRECEĞİZ

Anma programında konuşan Türk Ocağı Başkanı Yücel Alpay Demir ise, “Milletimiz her ihtiyaç duyduğunda içinden kahramanlar çıkartır. Herkes Hırant olabilir ama herkes Mübariz olamaz. Amacımız halkın kahramanlık yapmasına gerek bırakmadan milli duruşu ve hassasiyeti ile görev yapacak doktorlar, mühendisler, siyasetçiler ve komutanlar yetiştirmektir” dedi.

 

20 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR