Başkan Ellibeş ve Yazıcı ılıca tesislerini inceledi

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kaymakam Yazıcı ile birlikteYazlık Ilıca Termal Turizm Tesisi İnşaat alanında inceleme yaptı. Yazıcı bu projed...

BÜYÜT

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kaymakam Yazıcı ile birlikte
Yazlık Ilıca Termal Turizm Tesisi İnşaat alanında inceleme yaptı. Yazıcı bu projeden dolayı Ellibeş’i kutladı


Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı ile birlikte, Yazlık Ilıca tesisi inşaatını yerinde inceleyip yetkililerden bilgi alışverişinde bulundu. İnceleme gezisine Genel Koordinatör Nihat Abiş, Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş, Mehmet Olgun hazır bulundular. Yazlık Ilıca Termal tesis alanında bir incele yapıp devam eden çalışmalar hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediyesi olarak Gölcük’ün ve Gölcük halkının menfaatleri doğrultusunda tüm imkanlarımızı adeta seferber ederek en doğru bir şekilde yeni projeler üretip, yeni kazanımlar sağlamaya devam ediyoruz. Gölcük her yönüyle Marka kent olma yolunda başarıyla ilerliyoruz” dedi.


BÜYÜK BİR BAYARI

Başkan Ellibeş, “2. Yüzyıldan itibaren yüzyıllar boyu boşa akan bir tarihi değer olan Yazlık Ilıca Termal Turizm tesise sahip çıkarak bölgemize, Kocaeli’mize ve ülkemize hem ticari açıdan hem de iş istihdamı ve yeni iş kollarının oluşturulmasına önemli ölçüde katkı sağlayacak bir projeye imza atıyoruz. Bu hiçte küçümsenmeyecek bir başarıdır. Bunu da kendi imkanlarımızı değerlendirerek yapıyor olmamız heyecanımızı da artırıyor ve gururlandırıyor. Bu çok önemsediğimiz Yazlık Ilıca Termal Tesisi hizmete hazır hale geldiğinde Gölcük’ü şifa kenti yapacak. Bu sayede Yazlık Ilıca Termal Turizm tesisimiz ülke genelinden hatta yurt dışından ilgi görecek” dedi.

ELLİBEŞ’E KUTLAMA

Kaymakam Adem Yazıcı da yaptığı açıklamada, “Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i Gölcük’e ve Gölcük halkına verdiği değer,önem ve katkılarından dolayı bir kez daha kutluyorum.Yazlık Ilıca Termal Turizm Tesisi her yönüyle Gölcük’e artı değer kaydedecek bir projedir. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in üstün gayreti sonucunda böylesi bir projeye sahip olmamız gerçekten bir şanstır. Umuyorum ki bu tarihi yapı tamamlandığında Gölcük’ün tanıtımı, turizme vereceği değer ve ülkemize, Gölcük’e sağlayacağı ekonomik kazançlar açısından katkı sağlayacaktır” dedi.

03 Eylül 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR