Özel Kocaeli Tıp Merkezi’ne iki taze kan

Körfez Mahallesi Şehit Rafet Karaca Bulvarı No:50 İzmit adresinde yaklaşık 1 yıldan bu yanaKocaeli halkına sağlık hizmeti vermeye devam eden Özel Koca...

BÜYÜT

Körfez Mahallesi Şehit Rafet Karaca Bulvarı No:50 İzmit adresinde yaklaşık 1 yıldan bu yana
Kocaeli halkına sağlık hizmeti vermeye devam eden Özel Kocaeli Tıp Merkezi, Diş Hekimi Öznur Soykan ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı Dr. Hülya Göçük’ü bünyesine katarak, gücüne güç kattı.
Hülya Göçük kimdir?
1966 Manisa doğumlu olan Uzm. Dr. Hülya Göçük, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra KOÜ Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümünde uzmanlığını tamamlamış ve Özel Akademi Hastanesinde 11 yıl görev yaptıktan sonra Özel Kocaeli Tıp Merkezindeki görevine başlamıştır.
Öznur Soykan kimdir?
1971 Gölcük doğumlu olan Diş Hekimi Öznur Soysan, İstanbul Çapa Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra sırasıyla Özel Marmara Hastanesi, Özel Konak Hastanesi ve Gebze Şifa Hastanesi’nde görev yapmıştır. Soykan, Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nde göreve başlamıştır.

09 Ağustos 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR