Kurtkaya’ya Bakanlıktan plaket

Vali Ercan Topaca, emekliliğe ayrılan Vali Yardımcısı İdris Kurtkaya’ya yaptığı hizmetlerinden dolayı İçişleri Bakanlığı’ndan gönderilen teşekkür plak...

BÜYÜT

Vali Ercan Topaca, emekliliğe ayrılan Vali Yardımcısı İdris Kurtkaya’ya yaptığı hizmetlerinden dolayı İçişleri Bakanlığı’ndan gönderilen teşekkür plaketini düzenlediği yemekte takdim etti.

Kocaeli’nde yaklaşık 6 yıl emniyet, jandarma, afet sivil savunma ve protokol geçişinden sorumlu Vali Yardımcılığı yapan ve 1 yıl önce emekliye ayrılan İdris Kurtkaya’ya İçişleri Bakanlığı’ndan hizmetleri için teşekkür plaketi gönderildi. Vali Ercan Topaca, Yağmur Et Lokantası’nda düzenlenen yemekte plaketi İdris Kurtkaya’ya takdim etti. Yemeğe vali yardımcıları ve kaymakamlar katıldı.

KOCAELİ’DE YAŞIYOR
Yemekte yaptığı konuşmada siyasetin içinde olacağını ancak aktif rol almayacağını dile getiren Kurtkaya başkanı olduğu Kafkas Dostluk Kulübü’nün çalışmalarını sürdüreceğini söyledi. Yaklaşık 18 yıldır bu bölgede yaşadığını söyleyen Kurtkaya, “Buranın kültürü bize yabancı değil ve insanlarına da çok alıştım. Aslen Aydınlıyım ancak oraya dönmeyeceğim emekliliğimi burada sürdüreceğim. Emekliliğe düşünce olarak hazır olmanız, emekliliği daha zevkli ve yaşanılır kılıyor” şeklinde konuştu.

TOPACA TAKDİM ETTİ
Vali Ercan Topaca, Kurtkaya’ya hayır dileklerinde bulunarak şöyle konuştu “Bizden emekli olsa da toplantılarımıza, davetlerimize icabet ediyor, mesleki dayanışma, kentin sorunları, durumu hakkında hala görüş alışverişinde bulunuyor, bunun için teşekkür ediyorum. Kendisi Vali Yardımcılığı yaptığı dönemde halkla bize göre daha iç içe olduğu için onların içinden biri olarak görevini yapıyordu. Bu güne kadar yapmış olduğu hizmetler dolayısıyla çok teşekkür ediyorum.”

24 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR