Göksu: Emekliler arasında maaş farklılığını kaldıracağız

Çayırova’da bir dizi ziyarette bulunan CHP Kocaeli Milletvekili Adayları Hamiyet Göksu, “İntibak Yasası ile de emekliler arasındaki maaş farklılıkları...

BÜYÜT

Çayırova’da bir dizi ziyarette bulunan CHP Kocaeli Milletvekili Adayları Hamiyet Göksu, “İntibak Yasası ile de emekliler arasındaki maaş farklılıkları ortadan kaldırılacak” dedi.

CHP Kocaeli Milletvekili Adayları Hamiyet Göksu, Ömer Kurtaş ve Ayhan Halvurta, CHP Çayırova İlçe Başkanı Veysel Suludere ve yöneticilerle birlikte Çayırova’da esnaf ve ev ziyaretlerinde bulundu. Aile Sigortası ve İntibak Yasası hakkında bilgi verilen ziyaretlerde vatandaşlarla birebir görüşüldü. Aile Sigortası ve İntibak Yasası hakkında vatandaşlara bilgi verildi.

AİLEYİ KORUMAK
Aile Sigortasının toplumu oluşturan en küçük birlik olan aileyi korumayı amaçladığını belirten Göksu, “Aileler aşsız ve işsiz kalmadığında toplumun bütününü koruyor demektir. CHP, Aile Sigortası ile çağdaş bir sosyal güvenlik sistemi ve sosyal koruma ağı geliştirilecektir. Aile Sigortası, inanç ve köken ayrımı gözetmeksizin, her yurttaşı her türlü dışlanmışlıktan korumayı ve yoksulluğu ortadan kaldırmayı hedeflemektedir” dedi.

İNTİBAK YASASI
Göksu, “İntibak Yasası ile de emekliler arasındaki maaş farklılıkları ortadan kaldırılacaktır. Yasa CHP iktidarında yürürlüğe girdiğinde SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklileri arasında maaş farklılıkları giderilecektir” şeklinde konuştu.

23 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR