İbrahim Sadri ve Yücel Arzen’den unutulmaz gece

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nca organize edilen Kocaeli Kültür Sanat Günleri vatandaşları birbirinden ünlü isim...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nca organize edilen Kocaeli Kültür Sanat Günleri vatandaşları birbirinden ünlü isimlerle buluşturuyor. Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi geçtiğimiz hafta da ünlü şiir yorumcusu İbrahim Sadri ve ses sanatçısı Yücel Arzen’i ağırladı. Sadri ve Arzen Gebzelilere unutulmaz bir şiir gecesi yaşattı.
 
GEBZELİLER İLGİYLE İZLEDİ
Ünlü şiir yorumcusu ve ses sanatçısı Yücel Arzen, Kocaeli Kültür Günleri etkinlikleri çerçevesinde Gebzeli hayranlarıyla buluştu. Gebzelilerin büyük ilgi gösterdiği gecede İbrahim Sadri kendi şiirlerinin yanı sıra Türk Edebiyatı’nın önemli şairlerinin eserlerini seslendirdi. İbrahim Sadri ayrıca konuklarla kurduğu anlamlı sohbetlerle de gönüllere taht kurdu. Sazıyla İbrahim Sadri’ye eşlik eden ses sanatçısı Yücel Arzen ise birbirinden güzel türkülerini Gebzeliler için söyledi.
 
SİZLERLE BİZLERİ BULUŞTURANLARA SELAM OLSUN
Gecenin sonunda konuklara seslenen İbrahim Sadri, kendilerini izlemeye geldikleri için Gebze halkına teşekkür etti. Sadri, “Bizi sizlerle buluşturan Kocaeli Büyükşehri Belediyesi yetkililerine de selam olsun” dedi. Büyükşehir Belediyesi Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi sorumlusu Ufuk Eser geceye katılan sanatçılara Başkan İbrahim Karaosmanoğlu adına çiçek vererek teşekkür etti.

07 Ekim 2011 Kocaeli- GündemYÜKLENİYOR