Sky Plates Derince’de açıldı

Özellikle bayanların son yıllarda yoğun ilgi gösterdiği plates salonlarından bir tanesi de Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşısında hizmete gi...

BÜYÜT

Özellikle bayanların son yıllarda yoğun ilgi gösterdiği plates salonlarından bir tanesi de Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşısında hizmete girdi.

Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi’nden mezun olduktan sonra basketbol antrenörlüğünün yanı sıra fitnes ve platesle ilgili birçok kursa katılarak duvarını sertifikalarla dolduran Gökben Bilgin, Sky Plates Stüdyosu’nu Derince’de bayan müşterilerinin hizmetine açtı. Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşısı Lojman Sokak No: 14/1 Bilginler Apartmanı’ndaki salonun açılışına Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar, İbni Sina Mahalle Muhtarı Ömer Lütfi Karadeniz ve Bilgin ailesinin yakın dostları katıldı.

BAYANLARA ÖZEL
Derince’ye kazandırdıkları yatırımdan dolayı işyeri yetkililerine teşekkür eden Başkan Alemdar ile açılışa katılan davetlilere işyerini gezdiren genç girişimci Gökmen Bilgin, salondaki cihazları ve işlevlerini davetlilere tanıttı. Çok yakın bir zaman içerisinde masöz arkadaşının da katılımıyla salonda sağlıkla ilgili aktivitelerini artıracaklarını belirten genç girişimci, açılışa gelenlere ikramlarda bulundu. Günümüzde pek çok fizyoterapist tarafından rehabilitasyon sürecinin bir parçası olarak görünen plates, eklem ve kemikleri hayat boyu korumak için kas güçlendiren, esneten ve özellikle içsel karın kaslarının kuvvetlendirilmesi esasına dayanan bir sistem olarak biliniyor.

28 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR