Odabaş: Kral mı oldun Bakan Işık?

Marmara Sanayici ve İşadamları Derneği (MARSİAD) Genel Başkanı Bahri Odabaş, basın bildirisi yayınladı. On binlerce işsize iş imkanı sağlayacak proje...

Marmara Sanayici ve İşadamları Derneği (MARSİAD) Genel Başkanı Bahri Odabaş, basın bildirisi yayınladı. On binlerce işsize iş imkanı sağlayacak projelerinin AKP hükümeti tarafından dinlenmediğini ve engellendiğini dile getiren Odabaş, Bakan Işık’a, “Kral mı oldun Bakan Işık?” göndermesinde bulundu.

 

‘HESAP VEREMEZSİNİZ’

Bahri Odabaş, “Farkında olarak veya olmayarak yandaşlara haksız rant sağlayarak bedelini sizi Bakan yapanlara ödetiyorsunuz. Allah’a ve millete hesap veremezsiniz. MARSİAD olarak kurulduğumuz 2002 yılından itibaren  ülkemizin kalkınması için onlarca proje geliştirdik fakat çok büyük ümitle destek verdiğimiz AKP yöneticileri tarafından tüm projelerimiz engellendi” şeklinde konuştu. 

 

‘CEVAP BİLE ALAMADIK’

Sözlerini sürdüren Odabaş, “Problemin çözümü için 10 yıl diyalog ve işbirliği çabamızdan sonuç alamadığımız için ülkemizin önünü tıkayan bu önemli hususu  AKP’yi iktidar yapanlarla paylaşmak zorunda kaldık.

Bakan Işık’a onlarca yazı, mektup yolladık. Cevap bile alamadık. Eski Bakan Nihat Ergün ile de aynı sorunları yaşamıştık. Umarız Sayın Işık Ergün’ün durumuna düşmeden bu çağrımıza kulak verir” dedi.

 

‘HAKSIZ RANT SAĞLAMAK İÇİN’

Kandıra-Ağva yolu üzerinde binlerce dönümlük kıraç arazi tespit ederek buranın sanayiye uygun hale getirilmesini istediklerini de ekleyen Bahri Odabaş, “Bakan Işık ve Karaosmanoğlu’nun iki dudağından çıkacak bir kelimeyi 10 yıldır alamadık. Yandaşlarına haksız rant sağlamak için önce tarım alanları satın aldırılarak sonra imar değişikliği ile sanayiye dönüştürülerek sanayicilerimize 300 TL den satılıyor” dedi.

28 Eylül 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

MESUT - YATIRIM YAPACAKSINIZ VE BAKAN İZİN VERMEYECEK. İNANDIRICI DEĞİL, BAŞKA BİR İŞ VAR BUNUN ARDINDA.

Yanıtla . 0Beğen 28 Eylül 16:35
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR