Polis, Tüysüzler’in para ve altın kasalarına el koydu!

        MAĞAZADA ARAMA YAPILDI Sarraf Tüysüzler’ in sahipleri Cemalettin Tüysüz ve Yüksel Tüysüz, piyasadan topladıkları kilolarca altın ve milyonla...

 

 

 

 

MAĞAZADA ARAMA YAPILDI

Sarraf Tüysüzler’ in sahipleri Cemalettin Tüysüz ve Yüksel Tüysüz, piyasadan topladıkları kilolarca altın ve milyonlarca lira ile kayıplara karışmıştı. Tüysüz kardeşler, Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatıyla tüm Türkiye’de aranıyor. Polis bir yandan Tüysüz kardeşleri ararken diğer taraftan da dün saat 10.00’da İzmit İstiklal Caddesi’nde bulunan Sarraf Tüysüzler’de arama yaptı.  

KAPILAR ÇİLİNGİRLE AÇILDI

Polis, çilingirle kapıları açarak işyerinde arama yaptı. Arama ve inceleme sırasında Kuyumcular Derneği Başkanı Mehmet Bayram, Başkan yardımcısı Nuri Koç ve Kocaeli Ticaret Odası Meclis üyesi ve 14. Meslek Komitesi (Banka, Sigorta ve Kuyumcular Grubu) yetkilisi Ramazan Kadınçeşme de çağrıldı.  Polis işyerindeki eşyaların bir dökümünü yaptı.

20 KASA TESPİT EDİLDİ

Mağazanın bodrum katında 20 kasanın olduğu tespit edildi. Kasanın biri açıktı. Açık olan kasada bazı küçük pırlanta parçaları bulundu. Kasaları ve pırlantaların tutanağı tutuldu. Polis, kapalı olan kasaları çilingir yardımıyla açacak. Kasalarda ne olduğu merak ediliyor. Bu arada Türkiye’nin her yerinde aranan Tüysüz kardeşler Cemalettin Tüysüz ve Yüksel Tüysüz’ün henüz izine rastlanmadı. 

29 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR