&'Milli Görüş&'te birleşme zamanı&'

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın seçime ilişkin konuştu.Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, 12 Haziran seçimlerinin...

BÜYÜT

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın seçime ilişkin konuştu.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, 12 Haziran seçimlerinin ülke için tarihi bir dönüm noktası olduğunu belirterek, ''Milli Görüş'ün tek adresi Saadet Partisi'dir, Milli Görüş'te birleşme ve toplanma zamanı gelmiştir'' dedi.

Aydın, yazılı açıklamasında, parti olarak Türkiye genelinde seferberlik başlattıklarını ifade ederek, seçime hazır olduklarını kaydetti. Bütün teşkilatları, baş müşahitlerini eğitimden geçirdiklerini bildiren Aydın, ''Meclise girecek ve iktidar olacak oyu alacak çalışmalar için yoğun bir çalışma içinde olacağız. Halkımız, son 10 yıldır 'kim gelmesin' diye oy kullandı. Şimdi ise 'kim gelsin' diye oy kullanacak. Gölge iktidarların, gölge muhalefetlerin yerini aslı alacak. Milletimiz bunun için Saadet Partisi'nin Mecliste olması gerektiğini biliyor'' ifadesini kullandı.

Milli Görüş'ün, milletin düşünce ve özgürlük arzusunun ifadesiyle Meclise en güçlü grup olarak yeniden gireceğini savunan Aydın, şöyle devam etti:

''Çünkü ülke meseleleri tecrübe ister, vizyon ister. Saadet Partisi bu vizyon ve heyecanın karşılığıdır.

Seçim startını Eyüp Sultan'da verdiğimiz günden itibaren, yaptığımız çalışmalar Mecliste yer alacak şekilde titizlikle yürütülmektedir. Bu vizyona sahip 1700'den fazla milletvekili aday adayı arasından özenle ve istişare yoluyla seçilen 550 adayımızla milletimize yakışan kadromuzu Meclise hazırlıyoruz.

Kararlıyız, üretim ekonomisinin nasıl kurulacağını biliyoruz ve bu konuda tecrübeliyiz. Başaracağımıza inanıyor, kendimize güveniyoruz. Bizde bütün bunları yapacak bilgi, tecrübe, kararlılık, heyecan ve inanç var. Aşkla, azimle, sevgiyle geliyoruz. Çalışana yüzde 50 vermek için, yeni ve adil bir anayasa yapmak için, üniversite harçlarını kaldırmak ve milletimizin saadetine vesile olmak için geliyoruz.''

Genel seçimin, Türkiye için tarihi bir dönüm noktası olduğunu belirten Aydın, açıklamasında, ''Milli Görüş'ün tek adresi Saadet Partisi'dir, Milli Görüş'te birleşme ve toplanma zamanı gelmiştir. Biz, 40 yılı aşkın süredir hayra motor, şerre fren olduk, yine olacağız. Bu seçimde Saadet Partisi Meclise girecektir'' ifadesine yer verdi.

16 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR