CHP, Akmeşe ve Böleren halkıyla buluştu

Akmeşe ve Balören Köylerini ziyaret eden İl Çalışma Grubu Başkanı Asude Fırat Özkan, CHP iktidarında bütün köylerin sorunlarını çözeceklerini söyledi....

BÜYÜT

Akmeşe ve Balören Köylerini ziyaret eden İl Çalışma Grubu Başkanı Asude Fırat Özkan, CHP iktidarında bütün köylerin sorunlarını çözeceklerini söyledi.

CHP Kocaeli İl Çalışma Grubu sokak, mahalle ve köy çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İl Başkan Yardımcısı ve İl Çalışma Grubu Başkanı Asude Fırat Özkan ile Filiz Duran, Aysun Kılınç, Necla Savaş, Emel Çelik, Handan Akdemir, Semra Kolat ve Çiğdem Kardaş’tan oluşan ekip Akmeşe ve Balören Köylerini ziyaret etti. Semt pazarına, kahvehaneler, evler ve tarlalara giden CHP’liler, iki köyün halkı tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

ŞENLİKLERE DAVET
Çalışma Grubu içerisindeki donanımlı eğitmenler kahvelerde ve sokaklarda vatandaşları CHP’nin projeleri hakkında tek tek bilgilendirirken, bir grupta el broşürleri dağıttı. Vatandaşlar köylerinde postane bulunmadığını, kentin her noktasına işleyen belediye otobüslerinin köylerine gelmediğini dile getirerek köylerine hizmet beklediklerini söyledi. Ayrıca Balören halkı 7 Mayıs’ta yapacakları hıdrallez şenliklerine CHP Kocaeli İl Örgütü davet etti.

KÖYLER HİZMET ALACAK
Yaptıkları ziyaretleri değerlendiren İl Çalışma Grubu Başkanı Asude Fırat Özkan, çalışmaların oldukça verimli geçtiğini, halkın CHP’ye büyük ilgi gösterdiklerini kaydederek, CHP kadrolarıyla hizmet almayan tek bir tek köy bile kalmayacağını, CHP’nin çocuklara, gençlere, kadınlara, çiftçilere, esnaflara, işçilere özel geliştirdiği projelerin 12 Haziran’dan sonra hayata geçirilmesiyle halkın her kesiminin rahat bir nefes alacağını ifade etti.

04 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR