Yücel, Şehitler Mahallesi’nde bir dizi ziyaretlerde bulundu

AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Çavdar ile birlikte Şehitler Mahallesi’nde bir dizi ziyaret...

BÜYÜT

AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Çavdar ile birlikte Şehitler Mahallesi’nde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Mahallede her kesin yakından tanıdığı Haydar Yıldırım’ı evinde ziyaret eden AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, Yıldırma geçmiş olsun temennisinde bulundu. Başkan Yücel’in kendisini ziyaret etmesinden son derece mutlu olan Haydar Yıldırım, Başkan Yücel’e bu nezaketinden dolayı teşekkür etti.
SORUNLAR ANLATILDI
İlçe Başkanı Yücel daha sonra mahallenin eski esnaflarından Yahya Kampara’yı iş yerinde ziyaret etti. Kampara,İlçe Başkanı Yücel’e ilçe genelinde esnafların yaşadığı sıkıntılardan bahsetti ve Gölcük’ü ekonomik anlamda hareketlendirilecek uygun projeler üretilmesinin esnaflar tarafından beklenildiğini belirtti.
YÜCEL: TAKİPÇİYİZ
Yücel de Gölcük’ün Türkiye’nin önde gelen marka ilçeleri arasında yer aldığını, bu yönde çok güzel ve herkesimden insanların istifade edecekleri yeni sosyal projelerin kazandırılması için çalışmaların sürdürüldüğünü belirtti. Başkan Yücel, “ Gölcük’e kazandırılacak her projenin zamanında bitirilerek halkın hizmetine sunulması için bu çalışmaların takipçisiyiz” dedi.

20 Mart 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR