GEDOSK&'ta doğa yürüyüşü eğitimine katılan öğrenciler sertifikalarını aldı.

Çok yakıştı çocuklarGebze'nin Ekolojik Okulu, 50.Yıl Chrysler İlköğretim Okulu doğa yürüyüşü eğitimi aldı…Gebze Doğa Sporları Kulübü (GEDOSK)’nde Doğa...

BÜYÜT

Çok yakıştı çocuklar
Gebze'nin Ekolojik Okulu, 50.Yıl Chrysler İlköğretim Okulu doğa yürüyüşü eğitimi aldı…

Gebze Doğa Sporları Kulübü (GEDOSK)’nde Doğa yürüyüşü eğitimi yapıldı. Eğitim sonunda, seminere katılan öğrencilere GEDOSK yöneticileri tarafından katılım belgeleri verildi. Gebze 50.Yıl Chrysler İlköğretim Okulu Eko Okul Kulübü ve izcilik kulübü öğrencileri Koordinatörleri Semra Şarlayan ve izci lideri öğretmenleri Semra Yıldırım gözetiminde GEDOSK (Gebze Doğa Sporları Kulübü) tarafından düzenlenen doğa yürüyüşleri eğitimine katıldı. 20 öğrencinin katıldığı eğitim sonunda katılan öğrencilere katılım belgeleri verildi. GEDOSK Kulüp Başkanı Hasan Boyacı tarafından verilen eğitimi öğrenciler büyük dikkatle dinledi. Eğitim sonunda öğrenciler merak ettikleri konuları da Başkan Boyacı’dan öğrendiler.

ANILARINI PAYLAŞTILAR
GEDOSK kulüp üyeleri Rıdvan Şükür ve Bülent Mentşoğlu anılarını öğrenciler ile paylaştılar. GEDOSK eğitiminde öğrencilere doğada nasıl yürüneceği ve yürürken nelere dikkat etmeleri gerektiği konularında bilgi verildi. Ayrıca öğrenciler doğa yürüyüşçüsünün doğada kullanacağı malzemeler konusunda bilgilendirildi.

ÖĞRENCİLER KATILIM BELGELERİNİ ALDILAR
GEDOSK Başkanı Hasan Boyacı, kulüp başkan yardımcısı Aynur Zorlu dışında kalan kulüp üyeleri Rıdvan Şükür, Bülent Menteşoğlu ve Hüseyin Yumrutaş eğitim sonunda öğrencilere katılım belgelerini verdi. Öğrenciler eğitim sonunda kulüp yöneticilerinden kendilerini en kısa zamanda doğada yürütmelerini istediler. Kocaeli’nin en eski doğa sporları ve dağcılık kulübü olma özelliği bulunan GEDOSK bu eğitim ile yarının doğa sporcusu ve dağcısı olacak minik öğrencilere de kapısını açmış oldu. GEDOSK kulüp başkanı Hasan Boyacı doğa sporuna ve dağcılığa ilgi duyan okullara ve eğitimcilere yardımcı olabileceklerini söyledi.

11 Nisan 2011 Kocaeli- Asayiş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR