“Mitingde dedikodu yapılmadı”

HAS Parti İl Başkanı Erol Pekcan, dün düzenlediği basın açıklamasında mitingi değerlendirdi. Katılımın az ama öz olduğunu ifade eden Pekcan, “Bizim mi...

BÜYÜT

HAS Parti İl Başkanı Erol Pekcan, dün düzenlediği basın açıklamasında mitingi değerlendirdi. Katılımın az ama öz olduğunu ifade eden Pekcan, “Bizim mitingimizde dedikodu yapılmadı” dedi.

HAS Parti İl Başkanı Erol Pekcan, önceki gün yapılan mitingi değerlendirmek amacıyla bir basın toplantısı düzenledi. Mitinge katılanların sayısının kendileri için bir önem arz etmediğini belirten Pekcan, mitinge ilgi gösteren vatandaşlara ve teşkilatlarına teşekkür etti. Kocaeli’de yapılan mitingi tüm Türkiye’nin takip ettiğini ifade eden Pekcan, mitingden akılda kalanın sayı değil, genel başkan Numan Kurtulmuş’un konuşmaları olduğunu söyledi.

ÖZÜMÜZÜ YANSITTI
Mitinge katılımı az bulan il başkanı Pekcan, “Hepimiz daha çok katılım olmasını arzu ederdik, ama elimizdeki imkânlar nedeniyle katılım bu şekilde oldu” açıklamasında bulundu. Sıcakların ve sınav günü olmasının katılımı azalttığını belirten Pekcan, alanda bulunan kişilerin Has Parti’nin özünü yansıttığını söyledi.

ÜMİT VERDİ
Mitinglerinin CHP, AK Parti mitinginden farklı olduğunu ifade eden Pekcan, HAS Parti’nin mitinginde dedikoduların değil, plan ve projelerle yeni bir Türkiye’nin konuşulduğunu söyledi. Mitingdeki kalabalığı ‘mütevazı ve öz kalabalık’ olarak tanımlayan Pekcan, “Mitingimiz, Kocaeli vicdanını ve insafını çok güzel yansıttı. Bize ümit veren bir miting oldu. Bu mitingin en önemli farkı ise coşku, inanç, birlikteliktir” dedi.

07 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR