Gençlik Meclisi, farkındalık oluşturacak

Yeni bir oluşum içerisinde başarılı bir yönetim kuran Körfez Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Hakan Tosun, yeni yönetim ve yeni oluşum içerisinde...

BÜYÜT

Yeni bir oluşum içerisinde başarılı bir yönetim kuran Körfez Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Hakan Tosun, yeni yönetim ve yeni oluşum içerisinde Körfez’de başarılı çalışmalara imza atacak. Tütünçiftlik Kültür Merkezi Kent Konseyi odasında gerçekleşen toplantıya yönetim kurulu üyeleri eksiksiz katıldı. Toplantıya Körfez’de bulunan bazı okul temsilcileri de katıldı.

 

GENÇLİK MECLİSİ YEDİGÖLLER’E GİDİYOR

Ayrıca Körfez’de fotoğrafçılık kulübü ile Körfez’in görünmeyen güzelliklerini ön plana çıkaran Körfez Fotoğrafçılık Kulübü Başkanı Doğukan Koyuncu bir gezi programı düzenledi. Ayrıntılarını yönetim kurulu üyeleriyle paylaşan Koyuncu, “Yedigöller Gezisini fotoğraf çekmeyi bir tutku sayan üyelerimizle birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.

 

ÖĞRETMENLER UNUTULMAYACAK

15 Kasım Cumartesi günü Yedigöller’e fotoğraf çekmeye gidecek olan kent konseyi gençlik meclisinin bir sonrası ki etkinliği ise 24 Kasım Öğretmenler Gününde gerçekleştirilecek.  Lise temsilcileri ile yapılan istişareler sonrası ilçede belirlenen okullara giderek öğretmenleri ziyaret ederek öğretmenler gününü kutlayacak olan gençlik meclisi birde öğretmenler günü hediyesi takdim edecek. İlçede kalıcı eserler bırakmayı hedefleyen gençler hatıra niteliğinde saklanacak hediyeler hazırlıyor.

 

KÖRFEZ İÇİN FİKRİLER BEKLİYORUZ

Körfez Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Hakan Tosun çalışmalar hakkında katılımcılara bilgi verirken proje çalışmaları için fikir alışverişinde bulunuldu. Tosun yaptığı konuşmada, “Gençlik meclisi olarak ilçemizde her zaman ses getirecek ve farkındalık oluşturacak çalışmalar yapmayı hedefliyoruz. Bizler Körfez gençliği olarak çevremize duyarlı ve ilgili olarak ilçemiz ve halkımız için fikir ve projeler üretip hayata geçireceğiz. Konseyimiz herkese açık olup ilçemiz için fikri olan herkesi aramızda görmek isteriz” dedi.

13 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR