Halkla ilişkiler koordineli çalışıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya 12 ilçenin Halkla İlişkileri sorumluları katıldı. Antikkapı Restaurant’ta ger...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya 12 ilçenin Halkla İlişkileri sorumluları katıldı. Antikkapı Restaurant’ta gerçekleşen toplantıda kent adına yapılacak hizmetlerde koordineli olarak faaliyet vermek için neler yapılabileceği görüşüldü. Karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulunulan toplantıda her ilçenin halkla İlişkiler sorumluları fikirlerini açıklama fırsatı buldu.

12 İLÇE BELEDİYESİ
Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Halkla İlişkiler Şube Müdürü Zafer Sevil, 12 ilçenin sorumluları ile bir arada olmaktan çok mutlu olduğunu ifade etti. Kent adına yapılan çalışmalarda koordinasyon sağlayarak Kocaeli halkına daha kaliteli ve hızlı hizmet götürmeyi amaç edindiklerini ifade eden Şube Müdürü Sevil, bu kapsamda yapılacak toplantıların devam edeceğini, her ay farklı bir ilçede halkla ilişkiler müdürleri ile bir araya geleceklerini kaydetti.

ORTAK FİKİRLER
Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Zafer Sevil, her ilçede yapılan çalışmalar ve ortaya konulan fikirlerin ortak payda da buluşarak en iyi hizmeti ortaya çıkaracağını inandığını söyledi. 12 ilçe halkla ilişkiler sorumluları ise toplantının önemine değinerek, bu tarz toplantıların daha sıklıkla yapılması dileğinde bulundu.

20 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR