“Geçim sıkıntısına bir de işsiz kalma korkusu eklendi”

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker iş yeri temsilcileri ile birlikte İzmit Seka Devlet Hastanesi çalışanlarını ziyaret etti.Türk Sağlık S...

BÜYÜT

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker iş yeri temsilcileri ile birlikte İzmit Seka Devlet Hastanesi çalışanlarını ziyaret etti.
Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, İzmit Seka Devlet Hastanesi İş Yeri Baş Temsilcisi Ahmet Ayas, temsilci Emrah Gündüz, Zeynep Fatma Ünal ile birlik İzmit Seka Devlet Hastanesi çalışanlarını ve sendika üyelerini ziyaret etti. Çalışanların sorunlarını yerinde tespit eden Başkan Çeker, sağlık sektöründeki son gelişmeler hakkında çalışanları bilgilendirdi.

MAAŞLAR DÜŞÜK
Ziyaret sonrası açıklama yapan Şube Başkanı Ömer Çeker, “Hükümet “sağlıkta değişim ve düşümüm” programına hükümet “Sağlık Bakanlığının teşkilat yapısı ve görevleri hakkında” yapılan değişiklikle son noktayı koydu” dedi. Sağlık çalışanları eskisi gibi yarınlarına güvenle bakmamakta olduklarını söyleyen Başkan Çeker, “Sağlık çalışanları almış oldukları maaşlar ile geçinemiyorlardı, geçim sıkıntısının yanına artık birde gelecek de işsiz kalma korkusu eklendi” açıklamasında bulundu.

28 Kasım 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR