Özel Kocaeli Tıp Merkezi eğitim semineri düzenledi

Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nin düzenlemiş olduğu eğitim seminerine Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi ve Özel İlgi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin hekimleri...

BÜYÜT

Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nin düzenlemiş olduğu eğitim seminerine Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi ve Özel İlgi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin hekimleri, yöneticileri ve çalışanları katıldı.
“Değişim yönetimi ve stratejik düşünce” konulu eğitim seminerinde eğitmen olarak Yrd. Doç. Dr. Ertan Beceren ve Uzman Psikolog Suzan Ulu katıldılar. Kocaeli Ticaret Odasında düzenlenen seminerde KOTO Başkanı Halil İbrahim Keleş de bulundu. Seminer öncesi açılış konuşması yapan Halkla İlişkiler Sorumlusu Sezen Sezgin düzenlemiş oldukları eğitim semineri fikrini oluşturan ve olgunlaştıran ve uygulanması yönünde göstermiş oldukları titizlik ve tüm çabaları için değerli yöneticileri Dr. Fuat Ayar ve Yaşar Ellialtı’ya tüm kurumlar adına teşekkürlerini sundu.

İNANCIMIZ SONMUZ
Sezgin, “Katılımcılarla bir arada bulunmaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek. Bugün gerçekleştireceğimiz eğitim seminerinin çok büyük fayda sağlayacağına ve verimli geçeceğine inancımız sonsuzdur” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Eğitim seminerinde; çalışan personellerin ve yöneticilerin farklı fikirler oluşturması, kişilerin ve kurumun gelecek hedeflerinin belirlenmesi ve izlenmesi gereken yollar gibi konular işlendi.

07 Ocak 2013 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR