Velilerin telaşını Bilgievleri çözdü

Okulların tatil olmasıyla yaz okulu telaşına giren velilerin imdadına Bilgievleri adeta hızır gibi yetişti.Bilgi Evleri’ndeki yaz eğitim kulüp faaliye...

BÜYÜT

Okulların tatil olmasıyla yaz okulu telaşına giren velilerin imdadına Bilgievleri adeta hızır gibi yetişti.

Bilgi Evleri’ndeki yaz eğitim kulüp faaliyetlerine katılan öğrenciler İngilizceden, edebiyata, fen bilimlerinden, çeşitli oyunlara kadar birçok faaliyete katılarak yaz aylarını dolu dolu geçirmenin mutluluğunu yaşıyor. Bilgevlerinin ücretsiz hizmetinden çocuklar kadar anne babaları da oldukça memnun.

KULÜP FAALİYETLERİNE KATILIYORLAR
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Bilgievleri’nde yaz eğitimi kulüp faaliyetleri geçtiğimiz hafta başladı. Öğrenciler, yoğun geçen eğitim-öğretim yılının ardından Bilgevleri’nde edebiyat, bilim, yabancı dil, sanat ve spor kulüplerine katılıyor. Çocuklar, belirtilen kulüp faaliyetleri içerisinde kitap okuma, eğlenceli deneyler, eğlenceli İngilizce, satranç, jenga, origami gibi çeşitli etkinliklerle yaz tatilini etkin bir şekilde değerlendiriyor. Sanat kulüplerinde küçük gruplar halinde etkinliklere katılan öğrenciler eğitmenleri eşliğinde ebru sanatına ilişkin çalışmalar gerçekleştiriyor.

VELİLER DURUMDAN MEMNUN
Büyükşehir Belediyesi Bilgievleri yaz kampı faaliyetlerinden ise en çok veliler memnun. Yaz aylarında çocuklarının vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesi, zararlı alışkanlıklardan uzak durmasını isteyen veliler Bilgievleri sayesinde rahat bir nefes almış durumda. Veliler, eğitim döneminde büyük yardımcıları olan Bilgievleri’nin yaz aylarında da çocuklarına sahip çıkmasından dolayı mutluluklarını dile getirirken, yaz kampları için yetkililere teşekkür etti. Bilgievleri yaz eğitimi kulüp faaliyetleri 17 Ağustos Cuma gününe kadar devam edecek.

04 Temmuz 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR