Çakır verilen desteğe teşekkür etti

Herkesin kesin meclise gitti gözüyle baktığı Çakır’ın gidememesi parti içerisinde büyük şok yaşanmasına neden oldu. Milletvekili adayı Çakır yayınlad...

BÜYÜT

Herkesin kesin meclise gitti gözüyle baktığı Çakır’ın gidememesi parti içerisinde büyük şok yaşanmasına neden oldu. Milletvekili adayı Çakır yayınladığı yazı ile verilen desteğe teşekkür etti.

 

7 Haziran genel seçimlerinde milletvekili aday listesinde yer alan Sami Çakır, alınan oylar sonrasında parlamentoda yer alamadı. 7’nci sırada olmasına karşın milletvekili olmasına kesin gözle bakılan Çakır aldığı oylar sonrasında TBMM’ne gidemedi. Kendi sosyal paylaşım sitesinden kendisine verilen desteğe Milletvekili adayı Çakır teşekkür etti.

 

HEP DESTEK VERİLDİ

Milletvekili adayı Sami Çakır “07 Haziran 2015 seçimlerinde Kocaeli AK Parti 7.sıra milletvekili adayı olarak yaklaşık iki ay fiilen seçim sath-i mahallinde teşkilatımızın her kademesi ile ve milletimizle iç içe yoğun bir süreç geçirdik. Bu süreçte gömüş olduğum ilgi vermiş olduğunuz destek beni gerçekten mutlu etti. Bütün bu süreçte samimi duygularımı sizlerle paylaşmaya çalıştım ve samimiyetinizin bana güç vereceğini ifade ettim. Yola çıkarken sizlerin gönül desteğinizden başka bir beklentim olmadığını deklere etmiş seçilmek veya seçilmemekten öte bu desteği çok önemsediğimi hep hatırlatmaya çalıştım” dedi.

 

MAKAMDA GÖZÜMÜZ OLMADI

Çakır “Makamların çekiciliğini asla akıldan çıkarmadan dünyevi tüm beklentilerin hizmet etme imkanı sağlayacaksa bir önemi olduğunu belirterek çalışmalarımı sürdürmeye gayret ettim. Bütün bunları söz ve eylemle yaşamaya çalışan bir kardeşiniz olarak bu süreçte emeği geçen tüm dostlarımdan tekrar haklarını helal etmelerini temenni ederim. 'Hatıralar bir lahzadır ki dile/İki damla gözyaşı gülen gözlerde bile 'Sizlerden çok şeyler öğrendim. Bu süreç beni yeni insanlar tanımak yeni ufuklar seyretmek imkanına kavuşturdu” ifadelerini kullandı.

 

HAYAT DEVAM EDİYOR

AKP’li Çakır “Bir oyun bile kıymetini, önemini vurguladım, ısmarlama bir dünya yapmacık duruş ve görüntüden uzak, bizatihi sizlerle beraber iyiyi, güzeli, yaşayarak duyarak mutluluğunuzda mutlu, üzüntülerinizde beraber üzülerek bu süreci tamamladık. Bu yolda Allah’a Hamd olsun alnımızın akıyla (hem genelde, hem özelde) sona vardık. Bize güvenenleri mahçup etmedik. Sevenlerimizin boynunu eğdirmedik ve hayat devam ediyor” sözlerine yer verdi.

 

HAKKIMIZDA HAYIRLISI

2011 seçimlerinde 8.sıra milletvekili adayı idim o gün söylediklerimle bu gün söylediklerim arasında beni tanıyan ve bilenlerin tasdik edeceği gibi hiç bir farklı şey söylemedim, söylememeye özen gösterdim diyen Çakır “Kader planı milletvekili olma imkanı vermedi. Rabbimizin takdiri Milletimizin tercihidir. Seçilmek için talebimizin usul ve adabının güzelliği kadar seçilemeyince de teşekkür etme adab ve usul güzelliğinin gerekliliğine de inanan biri olmayı cidden önemsemeliyiz. Karşılaştığımız sonucu; takdir edilen, takdir edilenin ise hakkımızda hayırlı olanı olduğu anlayışıyla karşıladık elhamdülillah..” belirtti.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Bilmiyorum hangi zaman ve zeminde sizlerle hangi şartlarda karşılaşacağız diyen Milletvekili adayı Çakır “ Ama şunu bilin ki bu kardeşiniz yapabileceği her işte her hayırlı yarışta sizinle beraber olmaktan mutluluk duyacak ve sebepler dairesinde yapması gerekenleri yapmaya çalışacaktır. 7 Haziran 2015 seçim sonuçlarının tekrar hayırlı olmasını diliyor, milletimize benimle beraber yoğun mesai harcayan teşkilatımızın tüm kademelerinde görevli arkadaşlarıma, sevenlerime desteğini her zaman yanımda hissettiğim aileme teşekkürü bir borç biliyorum” diyerek bu vesile ile tekrar selam ve saygılarımı sunar sizleri Allah’a emanet ederim sözlerine yer verdi.

19 Haziran 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR