Karaosmanoğlu ve Sirmen sahildeki çalışmaları gezdi!

Başkan İbrahim Karaosmanoğlu ile CHP Kocaeli eski Milletvekili Sirmen, Vinsan sahilindeki çalışmaları dolaştıBüyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karao...

BÜYÜT

Başkan İbrahim Karaosmanoğlu ile CHP Kocaeli eski Milletvekili Sirmen, Vinsan sahilindeki çalışmaları dolaştı


Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Marina ile Naile Cafe arasındaki çalışmaların bir bölümünü oluşturan Vinsan sahilindeki çalışmaları inceledi. Başkan Karaosmanoğlu, incelemeler sırasında kendisine eşlik eden CHP Kocaeli eski Milletvekili Sefa Sirmen’e çalışmalarla ilgili bilgi aktardı.

BAŞKAN İLE SİRMEN SAHİLİ DOLAŞTI
Başkan Karaosmanoğlu, yapılan çalışmalarla denizin nefes almaya başladığı Vinsan sahilinde incelemelerde bulundu. CHP Kocaeli eski Milletvekili ve eski İzmit Büyükşehir Belediye Başkanı Sefa Sirmen ile birlikte sahilde golf arabasıyla dolaşan Başkan Karaosmanoğlu, yapılan çalışmaları yerinde denetledi.
GOLF ARACIYLA SAHİL TURU
İzmit Marina sahilinden başlayarak Başiskele Naile Cafe’ye kadar uzanan sahil çalışmasının bir bölümünü oluşturan Vinsan sahilindeki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Karaosmanoğlu, çalışmalarla ilgili Sirmen’e bilgi aktardı. Vinsan sahilinde yapılan çalışmalarla denizin nefes almaya başladığını, sahile Karadeniz’den kum getirildiğini ve sahil şeridi boyunca ağaçlar dikildiğini anlatan Başkan Karaosmanoğlu ile Sirmen, Başiskele sahili boyunca golf aracıyla dolaştı.

05 Temmuz 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR