İzgaz esnaflara hediye çeklerini verdi

“İşini bilen esnaf, hesabını da bilir, hesabını bilen esnaf doğalgaz kullanır!” sloganıyla yola çıkan İZGAZ, Temmuz, Ağustos ve Eylül 2011 döneminde d...

BÜYÜT

“İşini bilen esnaf, hesabını da bilir, hesabını bilen esnaf doğalgaz kullanır!” sloganıyla yola çıkan İZGAZ, Temmuz, Ağustos ve Eylül 2011 döneminde doğal gaz kullanımına geçen iş yerlerine, kampanya kapsamında taahhüt ettiği hediyeleri teslim etti.
İZGAZ, henüz doğal gaz kullanımına geçmemiş olan restoran, kuaför, fırın ya da küçük – orta ölçekli işletmeleri, uygun kredi olanaklarından yararlanarak doğalgaza geçmeleri için destek olmak ve bu sayede işletmelerini daha kârlı hale getirmelerine katkıda bulunmak için yaz aylarında bir kampanya düzenlemişti. Bu kampanyadan yararlanarak 100TL değerinde METRO Gross Market hediye kartı kazananlar hediyelerini İZGAZ’dan teslim aldı.
Doğal gazın diğer yakıtlara oranla en ucuz ve verimli, aynı zamanda da en zahmetsiz yakıt olduğunun bilinciyle; kombi veya doğalgaz sobasıyla ısınma, doğalgaz sofbeni ile sıcak su, doğalgaz fırını ile pişirme işlemleri için bu konforlu yakıta geçen işyeri sahiplerine, METRO Kocaeli mağazasında diledikleri ürünü bedava almaları için 100TL değerinde alış veriş kartı İZGAZ tarafından hediye edildi.
Kampanya’nın Kocaeli esnafı tarafından büyük ilgi görmesi ve başarıyla sonuçlanmasının ardından İZGAZ, doğal gaz kullanmayan tüm işyerlerinin bu ekonomik ve çevreci yakıtı kullanabilmesi için kolaylık sağlayan bu kampanyayı tekrarlama kararı aldı.
Ayrıca, Garanti Bankası’nın cazip doğal gaza geçiş kredilerine İZGAZ Sertifikalı İç Tesisat Firmaları aracılığı ile müracaat edilerek, minimum evrak ile bankaya gitmeden, zahmetsizce kredi kullanma olanağı da ticarethane ve KOBİ’lerin kullanımına sunulmaya yılsonuna kadar devam edilecek.

10 Kasım 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR