Işık Milliyetçilik lafla olmaz

AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Fikri Işık, “2002 yılında 23,5 milyar dolar borcumuz bulunurken, bugün ise 5 milyar dolara düşürmeyi başardık. İşte ger...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Fikri Işık, “2002 yılında 23,5 milyar dolar borcumuz bulunurken, bugün ise 5 milyar dolara düşürmeyi başardık. İşte gerçek milliyetçilik budur. Milliyetçilik lafla değil, çalışarak olur” dedi.

AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Fikri Işık, Gebze’de Ordu Gölköy Yardımlaşma Derneği ve Tavşanlı köyünü ziyaret etti. Ziyaret programına, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AKP İl Yönetim Kurulu Üyesi Yekta Türker, Fatih Karadayı, Engin Güzel, İlçe Başkanı Yılmaz Bayram, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cengiz Gürkan, il genel meclis ve belediye meclis üyeleri ile ilçe yöneticileri katıldı. Dernek başkanı Erdoğan Öztürk ve kalabalık üyeler tarafından karşılanan Milletvekili Işık, soruları cevapladı.

MİLLİYETÇİLİK ÇALIŞARAK OLUR
“Milliyetçiliğin lafla olmadığına” dikkat çeken Işık dernekte yaptığı konuşmada, “ 2001 ve 2002 yıllarında emekli maaşını ödeyebilmek için IMF’ten kredi almak için uğraşan Türkiye’yi, 8 yılda küresel krizde bile kimseye muhtaç olmadan kendi ayakları üzerinde durur hale getirdik. 2002 yılında 23,5 milyar dolar borcumuz bulunurken, bugün ise 5 milyar dolara düşürmeyi başardık. İşte gerçek milliyetçilik budur. Milliyetçilik lafla değil, çalışarak olur ” dedi.

12 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR