Doğan“Erdoğan da köylü çocuğudur”

        İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, köy ziyaretlerine Kabaoğlu, Sekbanlı ve Arızlı ile devam etti.  Doğan’ın, köy ziyaretlerine Başkan Ve...

BÜYÜT

 

 

 

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, köy ziyaretlerine Kabaoğlu, Sekbanlı ve Arızlı ile devam etti.  Doğan’ın, köy ziyaretlerine Başkan Vekili İbrahim Bulut, başkan yardımcısı Serkan Yeğnidemir ile daire müdürleri de katıldı. Kabaoğlu Muhtarı Ali Akbaş, Sekbanlı Muhtarı Salim Sapmaz ve Arızlı Muhtarı Ruhan Menteş de ziyaretler sırasında hazır bulundular.

 

VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Başkan Doğan’ın ilk durağı Kabaoğlu oldu. Doğan, köyde her yaştan kişilerle görüştü. Çocuklara top hediye eden Doğan, köyün ileri gelenleriyle de sohbet etti. Daha sonra Sekbanlı’ya geçen ve Muhtar Salim Sapmaz ile birlikte köyü dolaşan Doğan, burada da sorunları dinledi. Doğan’ın son durağı ise Arızlı oldu. Burada da bilgiler alan Başkan Doğan, çocuklara bol bol top hediye etti. Köylüler de ziyareti dolayısıyla Başkan Doğan’a teşekkür ettiler.

 

DÜNYA LİDERİ

Yaptığı ziyaretlerinde yapılan hizmetleri anlatan Başkan doğan, yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimleri için ed halktan Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi. Türkiye’nin dünyada söz sahibi olmasının mimarı olarak Erdoğan’ı gösteren Doğan, “Bir tarafta ülkesi, milleti için çalışan Erdoğan, diğer tarafta da Türkiye’yi tanımayan biri var. Türkiye’yi daha da ileriye götürecek, sadece ülkemize değil İslam alemi için umut olacak birine ihtiyaç var. Bu kişi de 12 yıldan beri ülkemize yaptığı hizmetlerle çağ atlatan Recep Tayyip Erdoğan’dır. O da bir köylü çocuğudur” şeklinde konuştu.

16 Temmuz 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR