Mehmet Akif Yılmaz, Kartepe'de

Kartepe ilçesinde yoğun bir mesai harcayan Mehmet Akif Yılmaz, Kartepe'de adeta adım atmadık yer bırakmadı. İlk olarak resmi kurum ziyaretleri gerçek...

BÜYÜT

Kartepe ilçesinde yoğun bir mesai harcayan Mehmet Akif Yılmaz, Kartepe'de adeta adım atmadık yer bırakmadı. İlk olarak resmi kurum ziyaretleri gerçekleştiren Yılmaz; Kartepe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüklerini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ardından Kartepe Anadolu İmam Hatip Lisesinde incelemelerde bulunan Mehmet Akif Yılmaz, okul yönetiminden bilgi alarak fikir alışverişinde bulundu.


CENAZEYE KATILDI

Kartepe İfraziye Mahallesinde vefat eden Gazi Ali Kolaylı'nın cenazesine katılarak yakınlarına başsağlığında bulunan Mehmet Akif Yılmaz, cenaze sonrası mahalleli ile sohbet ederek mahallenin sorunlarını dinledi.


DANIŞMA MECLİSİNE KATILDI

Kartepe'de ziyaretlerinin sonunda Kartepe İlçe Danışma Meclisine katılan Yılmaz, Danışma Meclisinin divanında yer alarak İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve diğer divan üyeleriyle birlikte kendilerine yöneltilen soruları cevapladılar.

14 Ağustos 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR