Işık: Ülkeyi hizmet ağlarıyla ördük

AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Gebze'de Beylikbağı ve Yeni mahallede ziyaretlerde bulundu. Gebze’deki ziyaretlere il yönetim kurulu üyeleri Ertu...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Gebze'de Beylikbağı ve Yeni mahallede ziyaretlerde bulundu. Gebze’deki ziyaretlere il yönetim kurulu üyeleri Ertuğrul Çırak, Fatih Karadayı, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, milletvekili aday adayı Tuncer Karaman ve meclis üyeleri katıldı. Işık ve Köşker'in ilk durağı Yavuz Selim Mahalle Muhtarı Ali Dadın oldu. Muhtarlık ziyaretinin ardından AKP heyeti, kahvehane ve hemşeri derneklerini ziyaret ettiler.

HİZMET AĞI
Giresun Espiyeliler Derneği’nde vatandaşlarla bir araya gelen Işık, ORGE havaalanının açılması ile Karadeniz’e gidip gelmenin daha fazla kolaylaşacağını belirtti. Eskiden hava yolunu ve uçağı zenginlerin kullandığına dikkat çeken Işık İktidarımızdan sonra hızla havaalanları açıyoruz. Bunlardan birisi ORGE Havaalanı, birisi de ilimizde yapılan Cengiz Topel Havaalanı’dır. Eskiden uçakla sadece zenginler yolculuk yapardı şimdi ise herkes uçuyor. Ülkemizi her alanda hizmet ağlarıyla örüyoruz, örmeye de devam edeceğiz dedi.

SOHBET ETTİ
Daha sonra Belediye mahalledeki gençleri, bayanları ziyaret eden AKP heyeti, vatandaşın nabzını tuttu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Tekke Köyü Derneği, Giresun Soğukpınar Köyü Derneği, Yeşilköy Kurugeniş Köyü Derneği ve Şebinkarahisar'lıları da ziyaret eden Fikri Işık, hemşeri dernek üyeleri ve yöneticileri ile çay içip sohbet ettiler.

10 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR