AKP İzmit İlçe’de Korkmaz başkanlığını tescilledi

Diğer ilçeler gibi tek liste ile gidilen AKP İzmit İlçe Başkanlığı kongesinde Genel Merkez tarafından desteklenen Ali Korkmaz, başkanlığını tescilledi...

BÜYÜT

Diğer ilçeler gibi tek liste ile gidilen AKP İzmit İlçe Başkanlığı kongesinde Genel Merkez tarafından desteklenen Ali Korkmaz, başkanlığını tescilledi

AKP İzmit İlçe Başkanlığı’nın ikinci Olağan Kongresi, dün Ayışığı Derneği Sosyal Tesislerinde yapıldı. Yapılan ilçe kongresinde divan başkanlığını İl Koordinatör Milletvekili Temel Coşkun yaparken yardımcılığını ise; Hasan Ayaz, Gülşen Yayla, Aysel Demirtaş ve Muharrem Tutuş yaptı. Kongrenin açılış konuşmasında Koordinatör Milletvekili Temel Coşkun, “AKP’nin başarısını başka yerde arayanlar buraya baksınlar ve görsünler. AKP’nin duvarından kimse bir taş tuğla bile düşüremez” dedi.

‘HALK, GİDİŞATTAN MEMNUN’
AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Partimizi sevenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Salih Çakır’a hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “İzmit İlçesinde yönetici olmak apayrı bir sorumluluk gerektirir. Bu yüzden çok önemlidir“ derken Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Uyumlu siyaset yapıyoruz, bazen birbirimizi zorluyoruz. Halkın bizden beklediği hizmetleri halkımıza sunuyoruz. Halk, gidişattan memnundur”

‘BİZİ ANCAK BİZ YIKARIZ’
İl Başkanı Mahmut Civelek, “Basında bizim teşkilatımızda olmayanlar şeyler varmış gibi yazılıyor. Buraya gelerek birlik ve beraberliği görsünler. Uzlaşmacı tarafını demokrasinin kullanıyoruz. Adaylarımız çıktı. Uzlaşma sağlanmıştır. Bu uzlaşmada emek sarf eden Salih Çakır’a teşekkür ediyorum. Bizi ancak biz yıkabiliriz. Ekiplerin hepsi bizim ekibizdir. Çift liste istemiyoruz. Kavga gürültü bekleyenler beklemesinler. Bize gaz vermeye çalışanlar olacaktır. Bunlara aldırış etmeden yolumuza gideceğiz” dedi.

Yönetim kurulu listesi

ESKİ YÖNETİMDEN 11 İSİM

Ali Korkmaz(Başkan), Ayhan Aslanboğa, Bilal Kanca, Özcan Aygün, Sefer Yazıcı, Mehmet Yaman, Güven Özgün, Mehmet Kocaman, İrfan Doğdu, Kadir Cansever, Erol Timurlenk.

19 YENİ İSİM

Yusuf Sami Çınar, Yakup Karaaslan, Emel Alp, Ergün Karagöz, Havzullah Yaydemir, Hüseyin Polattimur, Asuman Sert, Salih Yaprak, Yusuf Yıldız, Seda Uçan Oruç, Selim Sevim, Abdülkadir Yılmaz, Melike Tabak, Yücahan Canıgeniş, Engin Tümer, Mehmet Atadoğan, Selahattin Şengöz, Enver Korkmaz, Halit Gedik.


SEÇİLMİŞ BAŞKAN

ALİ KORKMAZ:
Ali Korkmaz kimdir?
1971 yılı İzmit doğumlu. Selçuk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk babası. 2009 yerel seçimlerinde İzmit Belediyesi’nden meclis üyesi adayı oldu. Nedim Arsal’ın İzmit ilçe başkanlığından istifa etmesiyle birlikte, başkanlığa atandı.

İŞTE YÖNETİM KURULU

YÖNETİM: AKP İzmit İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, partili büyükleri ve katılımcılarla birlikte kongre sonrası bu kalabalık pozu verdi ancak kongrede coşkudan eser yoktu.

03 Aralık 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR