Muharrem TUTUŞ “CHP’li gençliğe his nakli gerekli”

Ak Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları, bu haftaki olağan yönetim kurulu toplantısında önce Hakkari(çukurca)’de verdiğimiz şehitlerimize daha sonra Van’d...

BÜYÜT

Ak Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları, bu haftaki olağan yönetim kurulu toplantısında önce Hakkari(çukurca)’de verdiğimiz şehitlerimize daha sonra Van’da yaşanan depreme ve en son olarak geçtiğimiz Pazar yapılan İl Gençlik Kolları 3.Olağan kongresine deyindi.
 
İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş yaptığı konuşmada “ 5 polis ve 24 askerimizin şehit olmasının hemen ardından şehit ailelerimizin gözyaşları dinmeden ülkemizin bu hislerini ve hassasiyetlerini anlayamayan CHP izmit ilçe gençlik kolları ve kendilerine destek veren CHP’Lİ yöneticiler, çıkıp siyasi propaganda yaparak hükümetimizi istifaya davet etmişlerdir. Bizim bu kişilere koyduğumuz teşhis “His Kaybıdır” Kendilerinde göremediğimiz bu ülke hassasiyeti ve hisler yüce milletimizde fazlasıyla mevcuttur. Bizim tavsiyemiz bu kişilere acil olarak “His nakli” yapılmasıdır. Son olarak aynı senaryoyu Van depreminde yaşadık. Gözünü ülkemizin birlik ve beraberliğine diken fırsatçılar depremin üstünden henüz dakikalar geçmeden hükümetimizi eleştirmeye başlamışlardır. Ancak bu çabaların hepsi sonuçsuz kalacaktır” dedi.
 
HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ
Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zafer Akkaş, geçtiğimiz pazar günü Hasan Gemici Spor Salonu’nda yapılan İl Gençlik Kolları 3.olağan Kongresi’ne mahallelerin koordinasyonu ve takibinde görev alan yönetim kuruluna teşekkürlerini iletti. Kongreye mahalle teşkilatlarımızın talebi üzerine 8 otobüs gönderdik ve otobüslerin salona geldiğinde hepsinin dolu olduğunu gördük. Kendi araçlarıyla gelenlerin de olduğunu söyleyen Akkaş;  mevcut yönetim ve mahalle teşkilatları sayesinde hiçbir programdan ve organizasyondan korkmadıklarını dile getirdi. Dilek ve temennilerden sonra toplantı sona erdi.

27 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR