Baran, projelerini 11 Şubat’ta açıklayacak

HEDEF TEKRAR EDİLDİ İlçe Başkanı Osman Badem, yönetim kurulu toplantısında oy hedefini açıkladı. Badem, “Başkan adayımızın hedefi bizim hedefimizdir...

HEDEF TEKRAR EDİLDİ

İlçe Başkanı Osman Badem, yönetim kurulu toplantısında oy hedefini açıkladı. Badem, “Başkan adayımızın hedefi bizim hedefimizdir. O doğrultuda yüzde 60’ı yakalamak için uğraşacağız” dedi. Baran ise “ Yaklaşan 30 Mart seçimleri hayırlara vesile olsun. Allah %60 oyu almayı da nasip etsin. Biz %50 üzerinde kesin bir hedefteyiz ama çıtamızı %60 olarak tutuyoruz yani kendimizi ,%60'a göre motive edeceğiz ama %50'nin üzerinde oy alacağız” dedi.

TOKAT ESPİRİSİ

Başkan aday Baran, konuşmasını yaparken ilçe başkanına dönerek sözlerine Hedef yüzde 51 olur, 59 olur, 60 olur, biz 60 olmasını istiyoruz çünkü ilçe başkanımız Tokatlı ve Tokat’ın plakası da 60. Yani neden 60 sırrını anladınız inşallah. Tabi ki arkadaşlar bu işin esprisi Allahın izniyle hedefimizi tutturacağız.

PROJELER 11 ŞUBAT’TA

Baran ’’hedefimizi planımızı ve programımızı ona göre yapacağız inşallah. Biz bir teşkilatız, büyük bir aileyiz. Proje çalışmalarımız devam ediyor, büyük oranda bitti Büyükşehirle istişare edeceğiz mevcut belediye başkanımızın da çalışmaları olduğunu düşünüyoruz. İstişareyle bunları yoğurarak ve harmanlayarak tahmin ediyorum 11 Şubat aday tanıtım programımıza kadar bunları yetiştirmiş olacağız.  Aday adayı kardeşlerim çalıştıysa benim için çalışmıştır. Şimdi birlik zamanı, şimdi el ele gönül gönüle verme zamanıdır. Yanlış bir söz duyarsanız kesinlikle bizden çıkmamıştır. Şimdi birlik zamanı, şimdi sahalara çıkma zamanı, el ele gönül gönüle verip koşma zamanıdır. Bu noktada geçen seçimlerde yaptığımız çalışmaların bu seçimlerde 3 katını yapmak zorundayız” dedi.

MAHALLE TEMSİLCİLERİ SÖZ VERDİ

Toplantıda söz alan Fatih Mahallesi temsilcileri Barın’ın hedefini tutturması için çalışacaklarını söyleyerek yüzde 53.9 olan oy oranını yüzde 60’ların üzerine taşıyacaklarını söyledi. Yeniyalı Mahalle Grubu’da yüzde 58 olan oy oranını bu yıl yüzde 60’a taşıyacaklarını söyledi.

2.jpg

29 Ocak 2014 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR