Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş’tan gençlere tavsiyeler

On sene boyunca Aydınlar Ocakları Genel Başkanlığını yapan Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş’ın konferansına Kocaeli Aydınlar Ocağı yöneticileri Av. Ruhittin...

BÜYÜT

On sene boyunca Aydınlar Ocakları Genel Başkanlığını yapan Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş’ın konferansına Kocaeli Aydınlar Ocağı yöneticileri Av. Ruhittin Sönmez, Dr. Halil İbrahim Kahraman, Ahsen Okyar ve Cemal Barış’ta katıldı.

Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş, Kocaeli Üniversitesi İİBF Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü öğrencilerine  “Sosyal Politika Tartışmaları” konusunda bilgi verdi.

Öğrencilere yaptığı ve kendi hayatından örneklerle süslediği konuşmasında, başarılı olmak için çok özel tavsiyelerde bulunan Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş, “Öncelikle şu insanlık sıfatlarını kişiliğinizin bir parçası haline getirin:

Dürüst olun.

Merhametli olun.

Vefalı olun

Cömert

Cesur olun.

 

24 Aralık 2014 Kocaeli- Kültür-Sanat


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR