Akçakent Konutları’nda son durum

Akçakent Konutları’nda alt adada çalışmalar tamamlanıp daireler sahiplerine teslim edilirken üst adadaki çalışmalar bütün hızıyla sürüyor. Teslimi yap...

BÜYÜT

Akçakent Konutları’nda alt adada çalışmalar tamamlanıp daireler sahiplerine teslim edilirken üst adadaki çalışmalar bütün hızıyla sürüyor. Teslimi yapılan alt adada vatandaşların bildirdikleri aksaklıklar da ekipler tarafından kısa sürede gideriliyor. Üst adada daireleri olanlara da kira yardımı veriliyor.

BEŞ BLOK TESLİM EDİLDİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kent Konut ile Ekşioğulları İnşaat tarafından Kentsel Dönüşüm II kapsamında yapılan Akçakent Konutlarının teslimlerine 15 Haziranda Alt adadan başlanmıştı. Beş bloktan oluşan ilk adanın teslimi tamamlanırken, dört adadan oluşan üst adanın teslimlerinin en kısa sürede de başlayabilmesi için çalışmalar devam ediyor.

ALT ADADA YAŞAM BAŞLADI
Teslimlerin yapıldığı 5 blok 190 dairelik 4. adada çalışmalar büyük ölçüde tamamlanırken çevre ve site içi düzenlemeleri bitti ve daireler oturulabilecek hale getirildi. Evlerini teslim alanların bildirdikleri ufak tefek eksikliklerin giderilmesine yönelik çalışmalar ile kapalı otoparklarda site sakinlerini rahatsız etmeyecek boyutta çalışmalar devam ediyor.

ÜST ADADA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
4 blok 176 daireden oluşan, 3. Adada ise çalışmalar devam ediyor. Yetkililerce, çalışmaların bir ay içinde tamamlanmasının planlandığı bu süre içerisinde bu bloklarda hak sahibi olan üyelere yapılan kira yardımlarının devam edeceği ifade ediliyor.

04 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR