“Biz büyük projelerle uğraşıyoruz”

Seçim çalışmalarına Darıca’da devam eden AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Fikri Işık, “Bizler böyle popülist politikalar üretmiyoruz, bizim işimiz icraa...

BÜYÜT

Seçim çalışmalarına Darıca’da devam eden AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Fikri Işık, “Bizler böyle popülist politikalar üretmiyoruz, bizim işimiz icraat yapmaktır. Biz büyük projelerle uğraşıyoruz” dedi.

AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Fikri Işık, Darıca programında yoğun bir gün geçirdi. Işık çarşı pazar dolaştı, esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla parkta oturup çay içti. Akşam da gençlerle ev toplantısı gerçekleştirip, İspirliler Derneği’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Işık’ın ziyaret programına AKP İl yöneticisi Fatih Karadayı, İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve teşkilat mensupları katıldı.

ZAM YAPARLARDI
AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Fikri Işık yaptığı açıklamada, “Bizden önceki iktidarlar yaklaşan seçimler öncesinde bol bol vaatlerde bulunurlardı ve seçimden sonra iğneden ipliğe zam yaparlardı. Hatta iki anahtar bile vaat edenler daha sonra vatandaşın elindeki anahtarı bile aldılar. Şükürler olsun ki bizler böyle popülist politikalar üretmiyoruz, bizim işimiz icraat yapmaktır. Biz büyük projelerle uğraşıyoruz. 12 Haziran’dan sonra da çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

20 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR