Bulgaristan ile yatırım fırsatları ele alındı

Kocaelili iş insanları Bulgaristan’ın Nevrekop Bölgesi’ndeki yatırım fırsatları konusunda bilgilendirildiBalkan Kültür Evi, Balkanları Kocaeli’ne taşı...

BÜYÜT

Kocaelili iş insanları Bulgaristan’ın Nevrekop Bölgesi’ndeki yatırım fırsatları konusunda bilgilendirildi


Balkan Kültür Evi, Balkanları Kocaeli’ne taşımaya ve bu coğrafyaya ait sosyo-kültürel ve ekonomik bilgilendirmeler yapmaya devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Seka Kültür arazisi içinde tahsis edilen alanda faaliyetlerini sürdüren Balkan Kültür Evi’nde her hafta bir söyleşi ya da bilgilendirme toplantısı düzenleniyor.

BULGARİSTAN’DAKİ YATIRIM FIRSATLARI ELE ALINDI
Kültür Evi’nde geçtiğimiz hafta da Bulgaristan’ın Nevrekop Bölgesi’ndeki yatırım fırsatları masaya yatırıldı. Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği ile Kocaeli Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (KASİAD) ortaklaşa düzenlediği toplantıya Bal-Türk Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Adnan Metin, Genel Sekreter Halit Meriç, Yönetim Kurulu üyeleri Doç. Dr. Selçuk Koç ve Mestan Okan ile Rumeli-Balkan Platformundan Süleyman Durak, Ahmet Şengöz, Halil Dokuzlar ile Tuncay Şengöz katıldı. Toplantıda ayrıca KASİAD Başkan Yardımcısı Fatih Bingül ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle Şube Sekreteri Yusuf Arabacı, Kartepe Genç İşadamları Derneği Başkan Yardımcısı İsmail Çoruh ve Kocaeli’nde yaşayan diğer iş adamları yer aldı.

SUNUM YAPILDI
Toplantıda Bal-Türk Genel Başkanı Dr. Bayram Çolakoğlu, yönetim kurulu üyesi Erol Meyzin ve Gençlik kolları temsilcisi Abidin Karasu, katılımcılara Bulgaristan’ın Nevrekop bölgesindeki yatırım fırsatları hakkında bir sunum yaptı.

28 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR