2012 ylından ulaşımdan memnunduk

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK)’in 88’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle TÜİK Bölge Müdürü Zeki Bostancı, Şube Müdürü Ağa Sönmez, Ekonomik Araştırma...

 

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK)’in 88’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle TÜİK Bölge Müdürü Zeki Bostancı, Şube Müdürü Ağa Sönmez, Ekonomik Araştırma Grup Sorumlusu Ensari Ceylan ve Sosyal Araştırma Grup Sorumlusu Muzaffer Akıncı dün Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak’ı makamında ziyaret etti.

“ETKİNLİKLER SÜRÜYOR”

Ziyarette ilk olarak söz alan Zeki Bostancı, “Etkinliklerimiz sürüyor” dedi. Daha sonra Zekeriya Özak’a 2012 verilerinden oluşan ‘Seçilmiş Göstergelerle Kocaeli’ adlı çalışma kitabını takdim etti. Bu kitaptaki ulaşım verilerine göre Kocaeli halkının yüzde 73.4’lük kısmının Kocaeli ulaşımından memnun olduğu bilgisini verdi.

“YOL GÖSTERİCİ OLUYOR”

Devletin istatistik rakamlarının bu veriyi gösterdiğini kaydeden Zekeriya Özak ise “Çok önemli çalışmalar gerçekleştiriyorsunuz. Bu bilgiler bizlere de yol gösterici oluyor. Sizleri çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyoruz. Biz de kent insanının daha rahat yaşaması için elimizden geleni yapıyoruz” şeklinde konuştu. 

25 Nisan 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

Uğur - Her gün Kocaeli'nde balık istifi yolculuk yapan başkaları mı peki?bu anket nerde yapılmış acaba doğrusu çok merak ediyorum.

Yanıtla . 0Beğen 25 Nisan 17:21
01

murat - komikmisiniz lan siz kim memnun ?

Yanıtla . 0Beğen 25 Nisan 17:21
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR