Anlayarak okuyanlara Ayaz’dan ödül

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Yeniköy Sepetlipınar İlköğretim Okulu’nun her ay düzenlediği “Anlayarak Okuyorum” kampanyası madalya törenine...

BÜYÜT

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Yeniköy Sepetlipınar İlköğretim Okulu’nun her ay düzenlediği “Anlayarak Okuyorum” kampanyası madalya törenine katıldı.

Yeniköy Sepetlipınar İlköğretim Okulu’ndaki madalya töreni öncesi ilk olarak Okul Müdürü Koçyiğit ile birlikte okulda bir takım incelemeler yapan Başkan Hüseyin Ayaz daha sonra törenin yapıldığı konferans salonuna geçerek, 16.’sı düzenlenen 1 ile 8.’nci sınıflar arası “Anlayarak Okuyorum” kampanyası ödül törenine katıldı. Okulun Konferans Salonunda düzenlenen programa okul öğretmenleri ve okul aile birliği üyeleri ile öğrenciler de büyük ilgi gösterdi.

MADALYA VERDİ
Açılış konuşması yapan Okul Müdürü İdris Koçyiğit, kampanya hakkında bilgiler vererek, anlayarak okumanın önemine değindi. Ardından söz alan Başkan Hüseyin Ayaz, tüm öğrencileri tebrik ederek, kampanyaya destekte bulunarak okul kütüphanesine bin adet kitap alacağını söyledi. Başkan Ayaz daha sonra okul Müdürü Koçyiğit ile birlikte başarılı olan 30 öğrenciye madalyalarını takdim etti.

06 Mayıs 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR