İnternetin getirdiği yenilikler anlatıldı

Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Doğu Marmara ABİGEM A.Ş. ve IAB Türkiye (İnteraktif Reklamcılık Derneği) işbirliğinde İnternet ile Güçlü Kobi konulu semi...

BÜYÜT

Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Doğu Marmara ABİGEM A.Ş. ve IAB Türkiye (İnteraktif Reklamcılık Derneği) işbirliğinde İnternet ile Güçlü Kobi konulu seminer gerçekleştirildi. KSO Konferans Salonunda yapılan seminerin açış konuşmasını gerçekleştiren KSO Genel Sekreteri  Mehmet Barış Turabi, KSO’nun kısa bir tanıtımını da yaptı.

 

"AKILIMIZDAKİ SORULAR YANITLANACAK"

İnternetin iş dünyasındaki önemini vurgulayan Genel Sekreter Turabi, “Bu seminer aklımızda bulunan soruları burada yanıtlayacaktır” dedi. IAB Türkiye Başkan Yardımcısı Neslihan Olcay ise Re-Kobi eğitim programı hakkında bilgilendirmede bulunarak internetin gelişiminin iş hayatına ve reklamcılığa getirdiği yenilikleri anlattı.

 

"REKABET GÜCÜNÜN ARTTIRILMASI HEDEFLENMEKTE"

Olcay, “Re-KOBİ eğitim platformu ile küçük ve orta boy işletmelerin, internetin imkanlarını kullanarak markalaşmasına, KOBİ’lerin interneti daha verimli kullanarak ulusal ve uluslararası pazarlardaki rekabet  gücünün arttırılmasına katkı sağlanması hedeflenmektedir” dedi.

 

SUNUMLAR YAPILDI

IAB Türkiye Genel Koordinatörü Aygen Tezcan ise Türkiye’nin Dijital Fotoğrafı konulu sunumunda “Analogdan Dijitale Kısa Tarihçe”, “Biraz İstatistik-Dünya ve Türkiye”, “Dijital veriler, Dijital göçmenler, Z Kuşağı”, “Türkiye’de Dijital, Reklam yatırımları”, “Sektör oyuncuları”, “Dijital ortamda tüketici davranışları” konularında bilgilendirmelerde bulundu.

 

BARBAROSOĞLU VE ŞEKER BİLGİLENDİRDİ

Dijital Medyada Reklam konusunda sunum yapan Banu Barbarosoğlu, “Display Reklamcılık”, “Online Video”, “Mobil Reklam”, “Arama Motorları” konularını işledi. DBI’den Uğur Şeker de “Dijital Medya Planlaması” sunumunda “Dijital Medyada Mecra Seçimi ve Planlama”, “ Hedef Kitle Belirleme”, “Dijital Reklam etkinliği ve ölçülmesi” hakkında bilgi verdi.

08 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR