Başiskele’de ‘kalite’ denetimi

Başiskele Belediyesi, kısa adı TÜV NORD olan TÜV Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş tarafından iki gün boyunca denetlendi.Baş Tetkikçi Sinan Karan, A...

BÜYÜT

Başiskele Belediyesi, kısa adı TÜV NORD olan TÜV Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş tarafından iki gün boyunca denetlendi.

Baş Tetkikçi Sinan Karan, Ahmet Tepebağ ile Vildan Gündoğdu’dan oluşan heyet; Belediyenin tüm birimlerde kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği standartları doğrultusunda incelemelerde bulundu. TUV NORD ekibi, Belediyecilik çalışmaları alanında etkin ve kaliteli hizmetin üretilmesi ve toplam kalite ve verimliliğin artırılması amacıyla; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14 001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18 001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemleri konusunda bir değerlendirme ve kapanış toplantısı gerçekleştirdi.

BİRİM MÜDÜRLERİ KATILDI
Heyete iki gün süren incelemelerinde Başiskele Belediyesi’nin bu yolda oldukça başarılı bir yol çizdiğini kaydetti. Toplantıya Başiskele Belediyesi başkan yardımcıları, kalite yönetim ekibi ve birim müdürleri de katıldı. Kapanışta ise yetkili heyet denetimlerin önümüzdeki yılarda da aksamadan devam edeceğini kaydetti.

16 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR