AKP, Körfez’de seçim bürosu açtı

AKP Milletvekili Adayı İlyas Şeker, Körfez Esentepe Mahallesi’ndeki seçim irtibat bürosunu açılışını yaptı. Meşalelerle karşılanan İlyas Şeker, irtiba...

BÜYÜT

AKP Milletvekili Adayı İlyas Şeker, Körfez Esentepe Mahallesi’ndeki seçim irtibat bürosunu açılışını yaptı. Meşalelerle karşılanan İlyas Şeker, irtibat bürosuna kadar davullar eşliğinde yürüdü. Şeker’e Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, İlçe Başkanı Engin Koyun ve partililer de eşlik etti. Açılışta konuşan İlyas Şeker, muhalefete yüklenerek “Bugüne kadar ülke için bir çivi bile çakmadılar. Türkiye hizmeti AK Parti’yle gördü” dedi.

SAĞLIK SORUNU
Ülkenin geçmişteki kanayan yarası sağlığa değinen İlyas Şeker, sağlıkta bürokrasiyi kaldırarak, TC numarasıyla her vatandaşın muayene olmasını sağladıklarını vurguladı. Şeker, AK Parti öncesi vatandaşın evraklarla uğraşmaktan muayene olmaya fırsat bulamadığını söyledi. Şeker “2002 öncesi hastanelerde muayene olmak ve ilaç alabilmek şansa kalmıştı. AK Parti iktidarıyla bütün olumsuzluklar kayboldu. Bugün hasta olan köylümüzü dahi köyünden alarak hastaneye götürebilen ambulans helikopterlerimiz halkımızın hizmetinde. Bunlar siz sandıkta arkamızda durdukça oldu. Bir SSK’yı yönetemeyen ülkeyi nasıl yönetir” şeklinde konuştu.

AK PARTİ TARİH YAZACAK
Konuşmasında CHP’ye yüklenen Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan da, 80 yıl ülkeyi yöneten muhalefetin katırlarla vatandaşa su taşıttığını, mum ışığında oturttuğunu dile getirdi. Sadece Köydes projesiyle köylere 2 buçuk milyar liralık yatırım yapıldığını ifade eden Pehlivan, “Hastanelerde parası olmadığı için bebeleri rehin alınan anneleri unutmadık. AK Parti 12 Haziran’da tarih yazacak. Tarih de 12 Haziran’dan sonra AK Parti’nin projelerini yazacak” dedi.

03 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR