Başkan ustalığını gösterdi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Darıca’da Çınaraltı Meydanı ile bağlı caddelerdeki çalışmaları inceledi. Öğrencilik yılları...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Darıca’da Çınaraltı Meydanı ile bağlı caddelerdeki çalışmaları inceledi. Öğrencilik yıllarında inşaatlarda duvar ördüğünü her zaman dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, cadde üzerinde işçilerle birlikte yola granit küp taş döşedi.

ÇINARALTI’NDA VATANDAŞLA SOHBET
Büyükşehir’in Darıca’nın Çınaraltı Meydanı ile ona bağlı Kaplan, Karaaslan, Ali Arıcan ve Cumhuriyet Caddeleri’ndeki yol üst yapı çalışmaları aralıksız devam ediyor. İlçede incelemelerde bulunan Başkan Karaosmanoğlu, üst yapı çalışmalarını da yerinde denetledi. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ile birlikte Çınaraltı Meydanı’nda ilçe sakinleriyle bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, çay içip sohbet etti.

BAŞKAN’A ATOM İKRAM ETTİLER
Çınaraltı Meydanı sakinleri, Başkanlar Karaosmanoğlu ile Karabacak’a ilçeye olan hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Çınaraltı sakinleri Başkan Karaosmanoğlu’na ‘atom’ adını verdikleri ve içinde çeşitli şifalı bitkiler bulunan çaydan ikram etti. Hem çayını yudumlayan, hem de Darıcalılarla sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Darıca’yı ve Darıca halkını seviyoruz, önem veriyoruz. Bu sevgimizi de hizmet ederek gösteriyoruz’’ dedi.

ESNAFLA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ
Başkanlar Karaosmanoğlu ile Karabacak, daha sonra üst yapı çalışması devam eden caddelerde inceleme yaptı, cadde üzerindeki esnafın görüş ve önerilerini aldı. Granit levha ve granit küp taş döşenen caddeleri dolaşan Başkanlar Karaosmanoğlu ile Karabacak, ‘kolay gelsin’ dileğinde bulundukları işçilerle birlikte ellerine çekici alıp çalışmaya başladı.

YOLA GRANİT KÜP TAŞ DÖŞEDİ
Öğrencilik döneminde okulun tatil olduğu yaz aylarında inşaatlarda çalıştığını ve duvar örmeyi babasından öğrendiğini her zaman ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, burada da ustalığını gösterdi. Granit küp taşları özenle yola dizen Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’nin her köşesine alt yapısıyla ve üst yapısıyla Büyükşehir’in hizmet elinin değdiğini söyledi.

FEN İŞLERİ HIZLI ÇALIŞIYOR
Öte yandan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Darıca ilçesi Kaplan, Karaaslan, Ali Arıcan, Cumhuriyet Caddeleri ve Çınaraltı Meydanı yol üst yapı düzenleme işi hızla devam ediyor. Çalışma kapsamında Kaplan, Karaaslan, Ali Arıcan, Cumhuriyet Caddeleri ve Çınaraltı Meydanı’nın granit kaplama, yol üst yapısı, yağmur suyu ve elektrik işleri yapılıyor. Bölgede kazı ve beton imalatları tamamlandı, granit kaplama devam ediyor.

25 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR