Karaosmanoğlu: Emeğimizin karşılığını sandıkta alacağız

Türkiye için çok önemli olan 7 Haziran Milletvekilliği seçimlerinin gerçekleşmesine çok az bir zaman kala, Seçim Koordinasyon Merkezlerin de hummalı...

BÜYÜT

Türkiye için çok önemli olan 7 Haziran Milletvekilliği seçimlerinin gerçekleşmesine çok az bir zaman kala, Seçim Koordinasyon Merkezlerin de hummalı bir çalışma sürüyor. Bunun en bariz örneği AK Parti Gebze İlçe Başkanlığının Seçim Koordinasyon Merkezinde (SKM) gerçekleşiyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’da, sürpriz biçimde Gebze Koordinasyon merkezini ziyaret ederek AK Partinin kadın gönüllüleriyle beraber tanıtım çantası hazırladı. Onlarla birlikte sohbet eden, verdikleri bu gönülden destek ve çalışma için teşekkür eden Başkan Karaosmanoğlu, “Hizmetlerimizin ve emeklerimizin karşılığını inanıyorum ki sandıkta alacağız. Halkımız, AK Partimize yeniden büyük bir destek verecektir” dedi. AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba’da ziyarete eşlik etti.

 

“HAKKINIZ BÜYÜK, SİZLERE MİNNETTARIZ”

AK Partinin en önemli neferleri olan kadınlarla olan birlikteliğinde Başkan Karaosmanoğlu, “Çünkü sizler evinizden, eşinizden, çocuklarınızdan hatta torunlarınızdan feragat edip, bizimle omuz omuza yürüdünüz. Yaz demediniz, kış demediniz, yağmur - çamur demediniz bütün faaliyetlerde yer aldınız. Tek menfaatiniz Allah Rızası ve ülke bekasıydı. Hakkınız büyük. Sizlere minnettarız. AK kadınlarımızla Allah’ın izniyle nice başarılara imza atacağız. Birliğimiz, dirliğimiz bozulmasın inşallah” şeklinde konuştu.

 

“SİYASET BİR TAKIM İŞİDİR”

Haziran’da önemli bir virajı geride bırakacağını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Siyasetin bir takım işi olduğunun bilincindeyiz. Biz de takımımızın başarısı için mücadele ediyoruz. Bizim anlayışımız da, paylaşmayı, dayanışmayı, sabrı bilen bir takım olmaktır, olabilmektir. İşte bizi AK Parti yapan bu birliktir, inançtır. Bizi kıskananlara bu beraberliğin örnek olmasını diliyorum. Hep birlikte canla başla çalışarak çok şükür bugünleri gördük. Yeni Türkiye'nin inşa edileceği 7 Haziran 2015 seçimlerinde, en iyi neticeyi Kocaeli’nden çıkaracağımıza inanıyorum. Bu ülkenin yarınlarını yetiştiren siz kadınlarımızın da bu yoldaki mücadelesi zor ve bir o kadar da kutsaldır” ifadelerini kullandı.

29 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR