Ziraat Bankasında hedef Kobiler

Ziraat Bankası Alemdar Şubesi çalışanlarına yemek veren Şube Müdürü Ayhan Ayaz, “2010 yılındaki başarılarımız sürecek, yeni hedef Kobiler” dedi.Ziraat...

BÜYÜT

Ziraat Bankası Alemdar Şubesi çalışanlarına yemek veren Şube Müdürü Ayhan Ayaz, “2010 yılındaki başarılarımız sürecek, yeni hedef Kobiler” dedi.

Ziraat Bankası Alemdar Şubesi Müdürü Ayhan Ayaz, 2010 yılında başarılı çalışmalar ortaya koyan personeline yemek ziyafeti sundu. Seka Park Marmara Restaurant’ta yapılan yemek ikramına 30’a yakın personel katıldı. Müdür Ayhan Ayaz yemeğe katılan personelin masalarını tek tek dolaşarak, sohbet etti. Yemeğe bazı çalışanlar aileleriyle birlikte katıldı.

2011 KOBİLER YILI OLACAK
Yemekte personelle 2011 yılı hedeflerinden bahseden Ayaz, “2011 yılının da aynı şekilde iyi geçeceğini umuyoruz. Bankalarımızda yeni kampanyalar düzenliyoruz. Hedeflerimize her geçen gün daha da yakınlaşıyoruz. Bu yıl banka şubemizde kobilere yönelik çalışmalar yapacağız. Bireysel müşterilerimize sunduğumuz başarılı hizmetlerden sonra kobiler için de iyi bir çalışmanın uygun olacağını düşündük. Kobiler için yeni kampanyalar düzenliyoruz, amaç küçük ölçekli işletmelerin başarılarına ortak olmak” şeklinde konuştu.

16 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR