SEDAŞ Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan Derinceli muhtarlarla toplantı yaptı…

“Hizmet vermek en büyük mutluluk”SEDAŞ, Derince mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Muhtarlar sorunlarını yetkililere iletti. SEDAŞ Dağıtım...

BÜYÜT

“Hizmet vermek en büyük mutluluk”
SEDAŞ, Derince mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Muhtarlar sorunlarını yetkililere iletti. SEDAŞ Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi

SEDAŞ yetkilileri, sorunları yerinde görmek ve çözüm üretmek için ilçelerde toplantı yapmaya devam ediyor. SEDAŞ, önceki gün de Derinceli muhtarlarla Derince Belediye Binası Meclis Toplantı Salonu’nda bir araya geldi. Vali Yardımcısı Dağıstan Kılıçaslan başkanlığında yapılan toplantıya, Derince’de bulunan (Çenedağ, Çınarlı, Deniz, Dumlupınar, Fatih Sultan, İbni Sina, Mersincik, Sırrıpaşa, Yavuz Sultan, Yenikent) ilçe mahalle muhtarları ile 7 köy muhtarı (Çavuşlu, Geredeli, Karagöllü, Kaşıkçı, Tahtalı, Terziler, Toylar, Köyü muhtarları) hazır bulundu.

AYGÜN DE KATILDI
Muhtarlarla yapılan toplantıya, Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar, Belediye Başkan Yardımcıları ve belediye birim müdürleri, Milletvekili Zeki Aygün, Derince Kaymakamı Mesut Yıldırım ile SEDAŞ Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan ve beraberinde Şebeke Yapım Müdürü Osman Özer, Şebeke İşletme Bakım Müdürü Yavuz Konuk, Dağıtım Merkezleri Müdürü Burhan Ak, Dağıtım Hatları ve Trafoları Müdürü Reşat Karaman, Aydınlatma Sorumlusu Onur Sınanmış, Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, Müşteri Hizmetleri Müdürü Orhan Sönmez, Kocaeli Dağıtım Hatları Sorumlusu İsmail Söğüt, Röle Koordinasyon Sorumlusu Adnan Küçükali ile İlçe Sorumlu Mühendis ve Başteknisyenleri de katıldılar.

24 SAAT ÇALIŞIYORUZ
Yunus Bekircan, Kocaeli’de muhtarlarla yapılan toplantıların SEDAŞ adına çok verimli olduğunu ve tüm ilçelerde bu toplantıları tamamladıklarını belirterek, “Derince mahalle muhtarlarımızla bir arada olmak ve yüz yüze iletişim kurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Belediyemize de bu toplantıya ev sahipliği yaptığı için teşekkür ediyoruz. Enerjinin sürekliliğini sağlamak ve kaliteli bir şekilde sizlere sunulması için 7 gün 24 saat çalışıyoruz. Mahalle ve köyleriniz için dile getirdiğiniz taleplerinizi tek tek not aldım. Muhtarlarımızın ilettiği talepler, müdür düzeyinde SEDAŞ yöneticilerince yerinde incelenecek, değerlendirilecek” dedi.

ETKİLİ İLETİŞİM
AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, “Bu toplantılarda ilgili yöneticilere sorularınızı yönelterek kendilerinden direkt bilgi alabiliyorsunuz. Burada gaye üzüm yemektir. Devlet iyi bir işletmeci olsaydı bu özelleştirmeleri yapmazdı. Etkili iletişim için oluşturduğumuz bu platformda noktasal olarak taleplerini ileten tüm muhtarlarımıza ve bu talepleri yerinde inceleyerek çözüm üretecek olan SEDAŞ’ın yöneticilerine de teşekkür ediyorum” dedi.

ORTAK TALEP
Derince Belediye Başkanı Dr.Aziz Alemdar, SEDAŞ’ın yönetsel kararlarına elbette karışamayız, ancak arıza bakım onarım biriminiz için daha önce hizmet verdiğiniz binada bir ekip bulundurmanızı talep ediyoruz. Bu aynı zamanda muhtarlarımızın da ortak talebidir. SEDAŞ’ın bugüne kadar ilçemizde yaptığı hizmetlere teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de enerji altyapısı konusunda planlamalarımızı SEDAŞ ile paylaşacağız ve işbirliğimizi sürdüreceğiz” dedi.

MUHTARLARA TEŞEKKÜR
Vali Yardımcısı Dağıstan Kılıçarslan da toplantılardan alınan verim ve gösterdikleri ilgi nedeniyle Muhtarlara ayrı ayrı teşekkür ettiklerini belirtti. SEDAŞ Yöneticileri de toplantıya katılan muhtarlara ayrı ayrı teşekkür ederken, köy şebekesi incelenecek muhtarlarla randevu alınacağı ve SEDAŞ yetkililerinin sahada inceleme yapacağı belirtildi. Muhtarlar ve toplantıya katılan yetkililer bir arada fotoğraf çektirdiler.

03 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR