BAŞSİAD üyeleri iç ticarete yöneldi

Başiskele Sanayici ve İş Adamları Derneği (BAŞSİAD), önceki gün yeni üyeleriyle tanışma ve fikir alışverişinde bulunmak amacı ile bir kahvaltı progra...

BÜYÜT

Başiskele Sanayici ve İş Adamları Derneği (BAŞSİAD), önceki gün yeni üyeleriyle tanışma ve fikir alışverişinde bulunmak amacı ile bir kahvaltı programı düzenledi. Dernek merkezindeki kahvaltılı buluşmaya üyelerin yoğun ilgisi dikkat çekti. BAŞSİAD Başkanı Barış Arat, kahvaltıda konukları ile yakından ilgilendi. Artık üyeleri ile sık sık bir araya geleceklerini dile getiren Arat, bu şekilde dernek projelerinin daha sağlıklı ilerleyeceğini ifade etti.

 

BULGARİSTAN İŞ GEZİSİ

Kasım ayı sonunda düzenlenecek olan Bulgaristan gezisi hakkında bilgiler veren Arat, bu programın üyeler açısından çok faydalı geçeceğini dile getirdi. Öte yandan gezinin detaylarını anlatan Dış Ticaret Komisyonu Başkanı Erdinç Küçükateş de Bulgaristan gezisine katılacak olan kişilerin ikili görüşme formlarını en hızlı şekilde derneğe ulaştırmaları gerektiğini ifade etti. Küçükateş, talebin fazla olduğunu, gezi kalitesini yüksek tutmak için de katılımı sınırlamayı düşündüklerini söyledi.

 

ÜYELER ARASI TİCARET

Derneğin çalışma ve amaçlarından söz eden Başkan Barış Arat, “Birçok üyemiz kendi aralarında yeni ticaret anlaşmaları yaptılar. Dernek üyeleri arasındaki iç ticaret hacmini artırıyoruz. Bunun için tüm üyelerimizden indirim talep ediyoruz. Örnek olarak Kesmar Marketleri tüm üyelerimize yüzde 7 indirim yapmaya başladı” dedi.

 

“ALIRKEN DE KAZANACAKSINIZ”

BAŞSİAD Genel Sekreteri Şener Özen da konuşmasında, bu konudaki gelişmeler ve yapılan indirimlerin, üyelerin tanıtımlarının derneğin resmi web sitesinde yayınlanacağını belirtti. Özen, “Biz BAŞSİAD olarak üyelerimizin alırken de kazanmasını sağlamak istiyoruz. Bu nedenle indirimler hem satın almada kazanç sağlayacak hem de üyelerimizin arasında ticaret yapılması için ciddi teşvik olacaktır” dedi.

02 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR