Balcıoğlu’nda durmak yok ziyaretlere devam

AKP Kandıra Belediye Başkan aday adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu Kandıra’nın tüm köylerini teker teker gezip kadın, erkek, genç, yaşlı demeden güler y...

BÜYÜT


AKP Kandıra Belediye Başkan aday adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu Kandıra’nın tüm köylerini teker teker gezip kadın, erkek, genç, yaşlı demeden güler yüzü, samimiyeti ve alçak gönüllü tavrıyla vatandaşların gönlüne taht kuruyor. Kandıra’nın en uzak köyünden merkezine kadar yorulmadan, temposunu hiç düşürmeden bayram ziyaretlerine devam eden Av. Emel Ceylan Balcıoğlu Kandıra’nın tamamına elini uzatmaya kararlı.
KANDIRA KADINLARINA ÖVGÜ
Av. Emel Ceylan Balcıoğlu Kandıra’nın merkezine en uzak köyü olan Avdan Köyü’nde Fatma Kargın’ı çalıştığı yerde ziyaret etti. Balcıoğlu, “ Kadınlar her işi layıkıyla yapıyor. Fatma Ablamız dışarıda kahvehanede ocak başında çalışıyor, ahırında hayvanlarını besliyor, evinde ailesinin yanında oluyor. Fatma Kargın çalışkan Kandıra kadınlarının bir temsilidir.” dedi.
“OLACAKSA BİZİM
KIZ BAŞKAN OLSUN”
Köy meydanlarında ve köy kahvelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Balcıoğlu yaşlıların elini öptü, bayramlaştı ve önerilerini dikkatle dinledi. Balcıoğlu, avukat saygısı ile dedelerin, ninelerin sevgisini ve desteğini kazandı. Yaşlılar, “ Olacaksa bizim kız başkan olsun” dedi.
KÖY ZİYARETLERİ
Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu ziyaretlerine Çerçili Köyü, Akçaova Köyü ve Eğercili Köyü ile devam etti. Aday Adayı Gebeşler Köyü’nde Muhtar Recep Alçın ile, Akıncı Köyü’nde Muhtar Recep Yılman ile, Avdan Köyü’nde Muhtar Orhan Ünsal ile, Hacışeyh Köyü’nde Muhtar Metin Dönmez ile, Deliveli Köyü’nde Muhtar Halil İbrahim Ersöz ile bir araya geldi.

22 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR