Kemal Kılıçdaroğlu, Kocaeli'ye geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 30 Mart 2014’teki genel seçim öncesinde de Perşembe Pazarı alanında miting yapacağı açıklanmış; ancak Kılıçd...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 30 Mart 2014’teki genel seçim öncesinde de Perşembe Pazarı alanında miting yapacağı açıklanmış; ancak Kılıçdaroğlu son anda İzmit’e gelmekten vazgeçerek örgütü ve adaylarını zor durumda bırakmıştı. 7 Haziran seçimlerine çok asılan ve 60 ilde miting planlayan Kılıçdaroğlu’nun 23 Mayıs’ta kesinlikle İzmit’e gelmesi bekleniyor.

20 Nisan 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

İzmitli - Torba yasada işçiye çalışana tombala yok!

Bu torbadan ülkede emeklilik yaşı çok yüksek işçi çalışanlara bir tombala yokmu;Erkekler:55,Bayanlar:50'olmalı.Bedenen ve kimyasal ortanda çalışanlar için bu yaşlarda çok fazla bu gibi yerlerde çalışanlar erken yıpranma hakkı (fiili hizmet zammı)'emekli yapılmalı..Meslek lisesi staj başlangıçları SGK'başlangıcı sayılmalı,Emeklilikte yaşa takılanlar mağdur...Yasalar hep Vekillere,Holding patronlarına,Para baronlarına var,Vatandaş ölsünmü?

Holding fabrikalarında Asgari ücretin,taşeronun işi ne?..Asgari ücret piyasada iş yapan Esnaf,küçük işletmeler,kobilerde çalışanlar içindir...Holding ve holding fabrikalarında Asgari ücret olmaz..

Yanıtla . 0Beğen 20 Nisan 18:43
01

İzmitli - Akp gitmezse vatandaşın,emekçinin işi çok zorlaşacak;

DİSK'sendikasının sitesinde(www.disk.org.tr);DİSK Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Sonuç Bildirgesi (25-26 Mart 2015)'okuyunuz seçimlerden sonra emekçileri neler bekliyor.AKP'nin rafta beklettiği çalışanın aleyhine yasalar..Bu yüzden insan odaklı insana değer veren Sosyal demokratlara CHP'ye oy vermeli her emekçi.Asgari ücret piyasadaki Esnaf,Küçük işletmeler,Kobilerde çalışan bireyler içindir..Holdinglerde ve fabrikalarında asgari ücretin ve teşerön'un işi ne?

Yanıtla . 0Beğen 20 Nisan 18:43
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR