Gölcük’teki Giresunlular, Yazlık Ilıca’da Kaynaşma Yemeği yedi

Gölcük Giresunlular Derneği’nin geleneksel hale getirdiği, dayanışma ve kaynaşma yemeği bu yıl da yoğun ilgi ve katılımla Gölcük Belediyesi Yazlık Ilı...

BÜYÜT


Gölcük Giresunlular Derneği’nin geleneksel hale getirdiği, dayanışma ve kaynaşma yemeği bu yıl da yoğun ilgi ve katılımla Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıca Restaurant’ta gerçekleştirildi.

Gölcük Giresunlular Dernek Başkanı Hüseyin Meme ve yönetimin örnek bir ev sahipliğinde tertip ettiği yemek her yönüyle kusursuz oldu ve tüm davetliler tarafından takdir edildi.. Giresunlular Geleneksel Dayanışma ve Kaynaşma Yemeğine, Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Karaman, Kocaeli Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün, Kocaeli Üniversitesi Kadın Doğum Uzmanı Prof. Dr. Birol Vural, Emniyet Başmüfettişi Ersin Dalman, Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Mürsel Gündoğdu, Necati Çelik Gölcük Devlet Hastanesi eski Başhekimi Opr. Dr. Resul Patan, Gölcük eski Sağlık Grup Başkanı Dr. Ekrem Aktuğ, İzmit Tarım Kredi İl Müdürü Celal Çobanoğlu, Başiskele Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü İsmail Kara, Başiskele PTT Müdürü Mustafa Cinak, Gölcük Belediye Meclis Üyesi Dr. Adem Ertunç başta olmak üzere dernek üyeleri ve eşleri katıldı.

“ÖRNEK OLUYORUZ”
Dernek Başkanı Hüseyin Meme yaptığı açılış konuşmasında, “Gölcük Giresunlular Derneği olarak her yıl düzenli olarak tertip ettiğimiz ve geleneksel hale getirdiğimiz Dayanışma ve Kaynaşma Yemeğine katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Yemeğe katılan Prof. Dr. Halis Aygün, Prof. Dr. Birol Vural, Opr. Dr. Resul Patan sahneye davet edilerek duygu ve düşüncelerini belirtip emeği geçenlere teşekkür ettiler. Akabinde Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Karaman bir konuşma yaparak “Kocaeli genelinde Giresunlular Derneklerinin yapmış olduğu etkinlik ve faaliyetlerle adından sıkça söz ettirmesi ve Kocaeli de Giresunluların farkını en güzel şekilde ortaya koymaktadır. Bu birlik, beraberlik ve dayanışmamız Kocaeli genelindeki tüm derneklere örnek teşkil etmektedir” dedi. Konuşmaların ardından yemeğe geçildi ve Giresunlu tanınmış sanatçı Elifçe, birbirinden güzel türküleri başarıyla söyleyerek yemeğe katılan herkesin beğenisini kazandı.

28 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR