Soner Demirci’den Kocaeli Büyükşehir Belediyesi nerede sorusu

02 Aralık 2014 tarihinde Kocaeli İzmit İlçe Başkanlığına atanan Soner Demirci, ilk defa basın açıklaması yaptı. İlk basın açıklamasında 1,5 yıldır ya...

BÜYÜT

02 Aralık 2014 tarihinde Kocaeli İzmit İlçe Başkanlığına atanan Soner Demirci, ilk defa basın açıklaması yaptı. İlk basın açıklamasında 1,5 yıldır yapılamayan ve kapalı olan Radar yolu ile ilgili kendisinin ve halkın rahatsızlığını gündeme getirdi.

 

Kocaeli İzmit MİLAD İlçe Başkanı Soner Demirci yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: “Yaklaşık 1,5 sene önce Büyükşehir Belediyesi’nden inşaat çalışması nedeniyle yolu kazan müteahhit yolun yeni mahalle anayolu üzerine çökmesine sebep olmuştur. Yeni mahalle halkı bu durumdan oldukça rahatsız. Daha önce yolun bakım ve onarımını üstlenen müteahhit ise ortalarda yok. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu olaya sahip çıkmaması Yeni Mahalle halkını oldukça rahatsız ediyor. Kışın yoğun yaşanması nedeniyle bu yolun daha geniş ve meyilinin az olması diğer alternatif yollardan üstün kılıyor. Bu yolun kullanıma açık olmaması ise Radar ve Yeni mahalle sakinlerinin mağdur olmasına neden oluyor. Yeni mahalle sakinleri Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu sessizliğini bozmasını bekliyor” dedi.


Daha sonra konuşmasında İzmit İlçe Başkanı Soner Demirci şu sözü ilave etti: “Yaklaşık 3 dönemdir kürsülerde yol yaptık diye seslenen insanlar şimdi nerede?”

19 Ocak 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR